Słowo to jest słowo, czyli 1000 wejściówek od Poldiego!

Kibic  -  15 maja 2023 23:11
7
3935

W sobotę 20 maja piłkarze Górnika Zabrze po raz ostatni w tym sezonie powalczą o ligowe punkty na Stadionie im. Ernesta Pohla. Patrząc na biletowy licznik spodziewamy się kompletu na widowni. Jak wiadomo od kilku dni, tysiąc wejściówek ufunduje Lukas Podolski. Klub zapowiadał, że w poniedziałek poznamy więcej szczegółów i tak też się stało. Na oficjalnej stronie Górnika Zabrze czytamy, że Poldi wraz z kilkoma innymi piłkarzami odwiedzi Gliwice, a dokładnie trasa klubowego autokaru ma wyglądać w następujący sposób:

>Nasz autobus ponownie wyruszy w miasto a na jego pokładzie będzie Lukas, Dani Pacheco, Daisuke Yokota i nie tylko. Spotkacie swoich idoli na czele z Poldim w kilku lokalizacjach w różnych miejscach Gliwic, tam gdzie Górnik ma swoich wiernych Kibiców. Odwiedzimy Łabędy, Kopernik, Sośnicę oraz Ligotę Zabrską, a na wszystkich przystankach piłkarze będą rozdawać ufundowane przez Lukasa vouchery na bilety, klubowe gadżety, będą autografy i selfie.

Na trybunie Torcidy czeka na Was 1000 miejsc, aby każdy, kto otrzyma voucher od Poldiego, mógł być obecny na meczu. Pamiętajcie jednak by w czwartek, od godziny 19, kiedy pojawi się możliwość realizacji darmowego voucheru nie zwlekać.

Liczba miejsc jest ograniczona, a voucher nie gwarantuje miejsca. Voucher musicie zrealizować kupując bilet w naszym systemie biletowym: www.bilety.gornikzabrze.pl , następnie wpisując kod z vouchera cena biletu wyzeruje się. Poldi zaprasza Was na mecz, a my zachęcamy do szybkiej realizacji vouchera, by skorzystać z zaproszenia Mistrza Świata!

Dokładny, godzinowy rozkład jazdy naszego autobusu poznacie jutro! Wypatrujcie nas w czwartek, ruszamy w miasto!

 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze/ Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze/ Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Szaczunek dla Lukasa

a czy te 1000 sztuk lub więcej jest zablokowane w systemie biletowym ? bo na tę chwilę dostępnych jest już tylko około 400 miejsc, a pokazuje że będzie nas 17000, chyba nie ma sektorów buforowych ? 🙂

No Gliwice trzeba się sprężyć.
Dacie radę,co to jest 1000 biletów.

Gliwice nie muszą se sprężać!!! 🙂

To mnie uspokoiłeś 😉

Lucas,interweniuj w klubie,bo licznik nagle stanął naliczanie 18.089 szt!!

Te 1000 kibiców ma mieć ze sobą krzesełka, a ustawią je sobie na tej trybunie w budowie. To jest info oficjalne od stadionowego ciecia.