Skuteczność była u nas na bardzo dobrym poziomie i wyjeżdżamy w końcu z Gliwic z trzema punktami

Luq  -  10 lutego 2024 20:32
7
4741

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów Aleksandara Vukovića oraz Jana Urbana po spotkaniu 20. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice i Górnikiem Zabrze.

Aleksandar Vuković (trener Piasta): – Gratulacje dla przeciwnika za zasłużoną wygraną. Słaby mecz w naszym wykonaniu. Początkowe fragmenty do straty pierwszej bramki nie wskazywały, abyśmy mieli zagrać słabsze spotkanie. Stało się inaczej. Traciliśmy gole, jakich zwykle nie tracimy i to było kluczowe dla końcowego wyniku (…).

Jan Urban (trener Górnika): – Mogę powiedzieć, że w końcu, nareszcie… Wszyscy wiemy, że piast nam nie leży w ostatnim czasie. Dzisiaj zwycięstwo zwycięstwo, chociaż na początku meczu po rzucie rożnym bramkarz wypuścił piłkę i Rafał Janicki wybił piłkę z linii bramkowej. To mogłoby nam na pewno skomplikować mecz, tak się nie stało. Wbrew pozorom padły dzisiaj cztery bramki i to bramki, które z naszej strony padły ze stuprocentowych sytuacji. W całym spotkaniu nie było zbyt dużo innych, groźnych okazji. Skuteczność była u nas na bardzo dobrym poziomie i wyjeżdżamy stąd w końcu z trzema punktami (…).

Cała wypowiedź Jana Urbana poniżej:

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Extra! Ko,ko,ko na kolana!

Już nie zwalniasz Urbana?

Nigdy nie zwalniałem! Spadaj!

Dzieki za walke i zwycieztwo !!! Ja za to sie mocno napije tydzien wolnego !!!! 🙂

Brawo trenerze!Widać Pana pomysły są coraz lepiej realizowane!

Zwalniałes pana Janka tak bylo

Świetna robota panie TRENERZE, ale i całej drużyny ,brawo.