Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań

Kibic  -  3 października 2022 17:42
1
908

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy. W niedzielę 16 października Górnik podejmie na własnym stadionie drużynę Lecha Poznań. Przypominamy, że godzina meczu uległa przesunięciu na 18:30.

Sprzedaż prowadzona jest zarówno w formie stacjonarnej, jak i internetowo za pośrednictwem witryny bilety.gornikzabrze.pl. Zachęcamy do korzystania z tej formy nabywania wejściówek. Poniżej instrukcja zakupu w formie video.

Bilety można nabyć również stacjonarnie w Sklepie Kibica na Arenie Zabrze oraz punktach w Centrum Handlowym M1 oraz Centrum Handlowym Platan.

Prezentując cennik przypominamy o korzyściach płynących z faktu dołączenia do nowego programu GZxLP10. Więcej informacji o karcie i członkostwie w programie TUTAJ.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Wszystko zależy,czy wygrają we Wrocławiu że Śląskiem?!trener nie wstawia Paluszka,a on może strzelić bramkę z główki.Broll jest już dawno do zmiany.p.Haul tego nie widzi?!Mvondo nie wolno zmieniać zanim wynik nie będzie korzystny..Pacheco był słaby,na 10 min przy dobrym wyniku.Ten Marosa niech gra w rezerwach!Słabiutki okropnie.Dadokk,Okunuki i Mvondo,to jedynie którzy grają plus JAnZA i Jensen.Trenerze,czytaj te uwagi Kibiców,to ważne!?Wrocław trzeba zdobyć i wygrać,już prawie święcimy na czerwono w tabeli.Wstyd nam trochę.Podolski niech wchodzi wcześniej,teraz ani podań,ani strzału.NIC