Rozmówki pomeczowe: Marcel Łubik

1
1711

Górnik Zabrze w meczu z Widzewem Łódź stracił dwie bramki, ale nie przeszkodziło to podopiecznym Michala Gasparika w sięgnięciu po komplet punktów w starciu z kolejnym z pretendentów.

Po końcowym gwizdku sędziego wywiadu serwisowi Roosevelta81.pl udzielił Marcel Łubik, który skomentował niedzielne spotkanie i ocenił swoje zachowanie przy pierwszej straconej przez Trójkolorowych bramce.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

1 Komentarz

Brawo,przy obu bramkach dla Widzewa zawaliła obrona.Przy drugiej Josema zderzył się z Szesniakiem,a oni tylko dobili do bramki.Sle bramkarz kolejny dobry mecz,