Rozkład jazdy naszych zgód: ROW zwolnił trenera

Luq  -  7 października 2016 17:48
0
1169

zgody

Zaniedbaliśmy ten dział ostatnio ale już wracamy z informacjami co dzieje się u naszych zgód. Zapraszamy na krótkie podsumowanie ostatniego tygodnia i zapowiedzi nadchodzących meczów.

Hajduk Split

W 11 kolejce MAXtv Pierwszej Ligi Hajduk zmierzył się na wyjeździe z Dinamem Zagrzeb. Choć obie ekipy miały swoje okazje do goli to na stadionie im. Maksimira obyło się bez bramek i drużyny podzieliły się punktami.

Dinamo Zagrzeb – Hajduk Split 0:0
Widzów: 11144
Sędzia: Ivan Bebek (Rijeka)

W lidze Chorwackiej teraz przerwa i kolejne spotkanie o punkty Hajduk zagra dopiero 16.10.2016r. o godz. 17:00 z RNK Split na Poljudzie. W międzyczasie dojdzie też do towarzyskiej potyczki z HSK Zrinjski Mostar 07.10.2016r. godz. 18:00 również na Poljudzie.

Więcej na Hajduk.hr

GKS Katowice

GieKSa uległa w Tychach i o tym spotkaniu pisaliśmy już tutaj. Teraz przed katowiczanami pojedynek z Pogonią Siedlce. Spotkanie to odbędzie się przy Bukowej w niedzielę 09.10.2016r. o godz. 15:00. Informacje o biletach na to spotkanie znajdziecie tutaj.

GKS Tychy – GKS Katowice 1:0
Bramki: Radzewicz (73′)
Tychy: Florek – Górkiewicz, Boczek, Tanżyna, Mańka, Kowalski, Bukowiec (90′ Varadi), Hirskyi (73′ Arezina), Grzeszczyk, Mączyński (66′ Radzewicz), Świerczok
GKS: M.Abramowicz – Czerwiński, Kamiński, Garbacik, D.Abramowicz, Foszmańczyk, Zejdler, Kalinkowski (84′ Wołkowicz), Prokić (77′ Mandrysz), Goncerz, Lebedyński (84′ Sobków).
Ż.kartki: Hirskyi, Bukowiec, Tanżyna – Kamiński
Sędzia: Zdzisław Dobrynin (Łódź).

ROW Rybnik

Po porażce ROW-u Rybnik u siebie z Wartą Poznań 1:2 (0:1) poleciała głowa trenera Dietmara Brehmera. Zielono-czarni rozegrali kolejny kiepski mecz w defensywie. W ataku coś tam próbowali konstruować, szczególnie w początkowych fragmentach obu połów, ale bezskutecznie. Jedynego gola dla rybniczan zdobył… zawodnik gości. Co ciekawe, zespół Warty na stadionie pojawił się dopiero 10 minut przed rozpoczęciem spotkania, bo utknęli w korkach na autostradzie. Mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem. Mimo to przyjezdnym nie przeszkodziło to ograć ROW-u. Nowym szkoleniowcem rybniczan został Piotr Piekarczyk.
row_warta_1617ROW Rybnik – Warta Poznań 1:2 (0:1)
Bramki: Jakub Kiełb (48′ sam.) – Łukasz Białożyt (31′), Tomasz Dejewski (72′)
ROW: Daniel Kajzer, Paweł Jaroszewski, Szymon Jary,  Tomasz Balul, Dawid Gojny, Sebastian Siwek (75′ Marek Gładkowski), Mariusz Muszalik, Gabriel Nowak (80′ Dawid Bober),  Paweł Polak (84′ Dawid Drozdowski), Radosław Dzierbicki (70′ Piotr Groborz)’ Kamil Spratek.
Warta: Tomasz Laskowski, Krzysztof Biegański, Tomasz Dejewski, Bartosz Kieliba, Jakub Kiełb,  Dominik Chromiński, Adrian Laskowski, Filip Brzostowski, Łukasz Białożyt (88′ Michał Cywiński), Michał Ciarkowski (69′ Nikodem Fiedosewicz) , Jan Paczyński (71′ Łukasz Spławski).
Żółte kartki: Nowak, Spratek, Jaroszewski – Brzostowski, Laskowski, Biegański.
Sędziował: Paweł Kukla (Kraków).

Kolejne mecz Grubiorze rozegrają w sobotę 08.10.2016, godz. 15:00 w Bełchatowie.

Więcej o ROW Rybnik znajdziecie na ROW.Rybnik.pl

Wisłoka Dębica

Wisłoka Dębica rozgromiła na wyjeździe LKS Wiewiórkę 9:1 w meczu 11. kolejki Klasy Okręgowej. Dzięki tej wygranej „Biało-Zieloni przesunęli się na 2. miejsce w ligowej tabeli. Po raz kolejny prawdziwy popis swoich umiejętności dał Adrian Nowak. Pomocnik dębickiego klubu zdobył aż cztery gole, a także dołożył jedną asystę. Wisłoka niemal całą drugą połowę grała w osłabieniu, gdyż w 52. minucie czerwoną kartką został ukarany Karol Kieraś.

LKS Wiewiórka – WISŁOKA DĘBICA 1:9 (0:4)
Bramki: Bałut (asysta Konik), Pietrasiewicz (asysta Pęcak), Nowak -karny (asysta Konik), Czerwiec – samobójcza (asysta Nowak), Skarbek – karny, Nowak (asysta Bielatowicz), Nowak (asysta Kozak), Balasa – karny (asysta Maik), Kozak (asysta Pietrasiewicz), Nowak.
WISŁOKA: K. Kieraś – Maciosek (56’Szydło), Kowalski, Wójcik, Ślęczka – Bałut (56’Balasa), Pęcak (75′ Zięba), Bielatowicz (68′ Maik), Nowak – Konik (68′ Kozak) – Pietrasiewicz.

W najbliższą sobotę biało-zieloni podejmą o godz. 15:00 LKS Podleszany. Kolejny mecz Wisłoka miała rozegrać w środę 12.10.2016r. w Sędziszowie lecz na wniosek policji został odwołany a nowy termin jeszcze nie ustalony.