Rezerwy Górnika wygrały ze Slavią Ruda Śląska

0
6421

W sobotnim meczu kontrolnym rezerwy Górnika Zabrze zmierzyły się ze Slavią Ruda Śląska. Lepsi okazali się zawodnicy z Zabrza, a na listę strzelców wpisali się Filip Żagiel i Rafał Wolsztyński.

Mecz ze Slavią Ruda Śląska dla młodych zawodników Górnika był już piątym sprawdzianem podczas zimowego okresu przygotowawczego. Bilans sparingów kształtuje się następująco 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Podopieczni Józefa Dankowskiego III-ligowe zmagania wznowią 18 marca meczem u siebie z Lechią Dzierżoniów. 

Górnik Zabrze - Slavia Ruda Śląska 2:1
Gole: Żagiel, R. Wolsztyński - Wujec

W drużynie Górnika zagrali: Kuchta, Szymański, Karwot, Gruszka, Wiśniewski, Teichman, Lasik, Olszewski, Kwiek, Trubeha, Pikul, Żagiel, R. Wolsztyński

W Slavii zagrali: Kucharski - zaw. testowany, Met, zaw. testowany, zaw. testowany - zaw. testowany, Wujec, Maciejewski, Lach - Zalewski, Moritz

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy