
W meczu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy Górnik Zabrze przegrał na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok 0:2. Spotkanie sędziował Daniel Stefański z Bydgoszczy, który pokazał pięć żółtych kartek. Trzy z nich zobaczyli piłkarze gości: Dieguez, Romanczuk i Nene. Wśród zawodników gospodarzy upomnienia otrzymali Erik Janża oraz Kamil Lukoszek. Dla Kamila była to już czwarta kartka w tym sezonie, dlatego w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (sobota, godz. 20:15) będzie pauzował. Do składu wraca natomiast Damian Rasak.
Sytuacja kartkowa Górnika Zabrze po 14. kolejce PKO Ekstraklasy (żółte kartki):
4 - Kamil Lukoszek, Damian Rasak
2 - Erik Janża, Ismaheel, Lukas Podolski, Norbert Wojtuszek, Rafał Janicki
1 - Paweł Olkowski, Dominik Szala, Yosuke Furukawa, Lukas Ambros, Taofeek Ismaheel, Luka Zahović, Nikodem Zielonka, Manu Sanchez
Sytuacja kartkowa po 14. kolejce PKO Ekstraklasy (czerwone kartki):
1 - Rafał Janicki, Kryspin Szcześniak
żółty - zawodnik ukarany żółtą kartką
czerwony - zawodnik ukarany czerwoną kartką
zielony - zawodnik powraca po pauzie kartkowej
W Ekstraklasie zawodnika czeka jeden mecz przymusowej pauzy za żółte kartki, jeśli zbierze ich cztery lub osiem. Od 12 żółtych kartek (16, 20 itd.) kara zawieszenia wynosi już dwa mecze.
Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl
Źródło: Roosevelta81.pl
Grafika: Łukasz







Zaczynają się głupie kartki..to chyba brak rozumi