Puchar Polski: ROW Rybnik – Górnik Zabrze. Szansa dla dublerów

Milo  -  26 lipca 2017 14:38
0
3845

W niedzielę Górnik Zabrze przegrał w Białymstoku z Jagiellonią, ale nie ma czasu na rozpamiętywanie, bo wkraczamy do Pucharu Polski. Drabinka jest dla nas bardzo łaskawa, ale najpierw trzeba pokonać ROW.

O odpuszczeniu tych rozgrywek nie ma mowy. W sobotę czeka nas ligowy mecz z Wisłą Kraków, dlatego trener Marcin Brosz spokojnie może pozwolić sobie na zmiany w składzie. Co wcale nie oznacza, że Górnik drastycznie zmieni swoje oblicze. Piłkarze w letnich sparingach grali w różnych zestawieniach, aby zgranie zespołu było na odpowiednim poziomie nawet mimo roszad. Na swoją szansę czekają przecież piłkarze ocierający się o podstawowy skład: Wojciech Pawłowski, Konrad Nowak, Erik Grendel, Sandi Arcon, Meik Karwot, David Ledecky, Bartłomiej Olszewski, Rafał Wolsztyński czy Marcin Urynowicz. Lista zawodników do pokazania się jest spora, dlatego na boisku można spodziewać się głodnych gry zawodników, którzy tak jak koledzy z podstawowego składu będą walczyć od pierwszej do ostatniej minuty.

ROW nie zamierza być tłem dla Górnika. Dla podopiecznych Piotra Piekarczyka będzie to znakomite przetarcie przed startującą w najbliższy weekend II ligą. W rundzie wstępnej zespół z Rybnika pokonali Polonię Środa Wielkopolska 2:1. W Rybniku szykuje się najwyższa frekwencja ostatnich lat, dlatego o otoczkę spotkania możemy być spokojni.

Wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania zapraszamy do słuchania naszej relacji na żywo prosto ze stadionu (nie będzie transmisji TV). Więcej informacji: Tutaj.

ROW Rybnik– Górnik Zabrze, środa 26 lipca, godz. 19:00, sędzia: Marcin Szerek (Kielce)

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments