Pomeczowe wypowiedzi trenerów: "Byliśmy świadkami bardzo dobrego sparingu", "Końcowy wynik mógł być korzystniejszy dla Górnika"

0
1343

dankowski_pogon_1415.JPG

- Swoją robotę wykonaliśmy w dobry sposób, natomiast końcowy wynik mógł być korzystniejszy dla Górnika. Jeśli jednak robi się taki błąd w ostatniej minucie, jak to nam się przytrafiło, to się nie wygrywa - powiedział Józef Dankowski, trener Górnika

Józef Dankowski (trener Górnika): - Byliśmy świadkami bardzo dobrego sparingu. Głównie chodzi mi o organizację gry, jej jakość, prowadzenie akcji. Było naprawdę wiele ciekawych akcji, sytuacji podbramkowych. Swoją robotę wykonaliśmy w dobry sposób, natomiast końcowy wynik mógł być korzystniejszy dla Górnika. Jeśli jednak robi się taki błąd w ostatniej minucie, jak to nam się przytrafiło, to się nie wygrywa. Jeśli chodzi o sposób gry w defensywie, to mecz rozgrywaliśmy w dwóch różnych systemach. Inaczej w pierwszej połowie, inaczej w drugiej.

Tomasz Hajto (trener GKS Tychy): - Górnik jest wysoko w ekstraklasie, my gramy o klasę niżej. Bardzo mi zależało na tym, by sprawdzić się, skonfrontować z silnym rywalem i dlatego  chciałbym podziękować Robertowi Warzysze i Górnikowi, że mogliśmy rozegrać ten mecz. Mam dla każdego zespołu szacunek, a tym bardziej dla Górnika. To spotkanie dało mi dobre wnioski, co trzeba jeszcze poprawić, zmienić w naszej grze. Jesteśmy na etapie ciężkiej pracy, zaś mnie cieszy szczególnie postawa młodych graczy. To była tylko gra kontrolna, ale ja jeszcze jako zawodnik chciałem takie gry wygrywać...

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy