Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy: „Oddaliśmy pole Górnikowi”, „Dotrwaliśmy w ciężkim boju”

Luq  -  21 lipca 2014 20:59
0
918

augustyn_gornik_1314
– Z niewiadomych przyczyn oddaliśmy pole Górnikowi, co kosztowało nas utratę gola –
przyznał Adam Marciniak, obrońca Cracovii, po porażce w Zabrzu. W zupełnie odmiennym nastroju był natomiast Błażej Augustyn, który strzelił pięknego gola.

Adam Marciniak (obrońca Cracovii): – Bardzo chcieliśmy udanie rozpocząć sezon. Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu, z niewiadomych przyczyn, oddaliśmy pole Górnikowi, co kosztowało nas utratę gola. W drugiej połowie był taki moment, kiedy zdecydowanie przycisnęliśmy rywali. Mieliśmy sytuacje, które powinniśmy zamienić na gola. Wtedy poszlibyśmy za ciosem i mogliśmy powalczyć o zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że w następnej kolejce z Legią nie popełnimy błędów, które nam się przydarzały i zagramy dobrze nie przez 45 minut, ale przez całe spotkanie.

Błażej Augustyn (obrońca Górnika): – Cieszę się z wygranej i że dołożyłem cegiełkę do tej wygranej. Dedykuję to chłopakom, bo wszyscy ciężko pracowaliśmy na tą wygraną. Wszyscy walczyli przez cały mecz. Dotrwaliśmy w tym ciężkim boju przez 90 minut i w końcówce przypieczętowaliśmy zwycięstwo z którego bardzo się cieszymy.

Robert Jeż (pomocnik Górnika):Bardzo się cieszę, że wygraliśmy mecz na inaugurację. Było to bardzo ciężkie spotkanie, ponieważ pogoda dawała się we znaki. W końcówce spotkania brakowało nam już sił. Chcieliśmy grać wysokim pressingiem od początku spotkania i niestety nie da się tak grać przez całe spotkanie. Jest to dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Szkoda mojej sytuacji, której nie wykorzystałem. Miałem zamiar uderzyć po długim słupku z prostego podbicia niestety nie udało się.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments