Połowa biletów na wyjazd do Warszawy już sprzedana! Nie zwlekać z zapisywaniem się

kamres  -  9 września 2013 08:33
0
1025

legia_gornik

Połowa z przyznanych kibicom Górnika Zabrze wejściówek na wyjazdowy mecz z Legią Warszawa już została sprzedana. Dlatego zachęcamy wszystkich, aby przekazywali tę informację znajomym i nie zwlekali z zapisywaniem się do ostatniej chwili, bo biletów wtedy może już nie być.

Jak pisaliśmy wcześniej w naszym serwisie, do klubu dotarło 1790 biletów. Do niedzieli prawie 900 z nich znalazło już swoich właścicieli. Nic dziwnego, bowiem nie zdarzyło się jeszcze żeby mecz w Warszawie można było zobaczyć za jedynie 45 złotych! Warto nadmienić, że za taką kwotę nawet nie dojedziemy prywatnie do stolicy Polski, chyba, że ktoś wsiądzie na rower. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 22 września o godzinie 18.00. Sprawdziliśmy więc ile kosztuje bilet na pociąg, którym bezpośrednio dostaniemy się do Warszawy. Za normalny bilet w pociągu interREGIO w jedną stronę zapłacimy 53,90 złote…

Atrakcyjna cena wyjazdu wzięła się m.in. z porozumienia jakie zostało zawarte pomiędzy Stowarzyszeniem „Klub Sympatyków Górnika Zabrze” a zarządem Legii Warszawa. Rok temu „Torcida” nie weszła na obiekt przy ulicy Łazienkowskiej 3. O kulisach sprawy szerzej można przeczytać w tym miejscu.

————————————————————————————

Koszt wyjazdu wynosi:
– 45 zł do meczu z Zagłębiem Lubin (bilet na stadion, przejazd pociągiem specjalnym)
– 50 zł po meczu z Zagłębiem Lubin (bilet na stadion, przejazd pociągiem specjalnym)

Zapisy będą prowadzone: 
– w Sklepie Kibica na stadionie Górnika w godzinach 9:00-17:00
– u osób zajmujących się zapisami na FC
– podczas meczu z Zaglębiem Lubin w Sklepie Kibica oraz namiocie Torcidy

Koszulki młynowe obowiązkowe !

„Wszyscy razem do Warszawy, dla Górnika Zabrze sławy!”

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Torcida.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments