Podsumowanie stadionowego tygodnia: Drób na budowie?

kamres  -  19 maja 2013 13:03
0
1007

stadion04_maj2013

Plac wschodni na południu notuje zauważalne postępy. To właśnie tam pracownicy stawiają murek oporowy, który z dnia na dzień rośnie w oczach. Trybuna wschodnia dostała nowe rurki elewacji, ale co robi drób na budowie?

14 maja na trybunie północnej odbył się próbny montaż krzesełek o czym szerzej pisaliśmy w tym miejscu. Dzień później zdemontowano zwyżki i przeniesiono je na trybunę wschodnią, bliżej jej południowej części. Na północy zakończyły już one swoją pracę, a resztę układanki dachu dokończą inne zwyżki z poziomu podłogi, a nie jak wcześniej z górnego poziomu trybun. Elementów stalowych dachu przybyło również na południu. Trybuny od strony ulicy Roosevelta oraz Olimpijskiej otrzymały izolację ścian.

Od jakiegoś czasu, bardziej spostrzegawczy kibice mogli zauważyć na kamerkach pewien samochód. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie miał ciekawego napisu „Hodowla, ubojnia indyków”. Tylko co auto robi w tym miejscu? Po kilku tygodniach udało się rozwiązać zagadkę. Samochód – „chłodnia” zabiera ze sobą niepotrzebne już elementy deskowań. Tym samym teoria niektórych fanów o odwiedzaniu stadionu przez kibiców pewnego klubu z miasta, gdzie i tak dominują fani Górnika, legła w gruzach…

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments