Paweł Gil sędzią meczu Górnik - Wisła Kraków

0
2512

Paweł Gil z Lublina będzie arbitrem piątkowego meczu pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Kraków. Będzie to drugie w tym sezonie spotkanie "Trójkolorowych", które poprowadzi
42-letni arbiter. Poprzedni mecz, rozegrany w ramach 31. kolejki Lotto Ekstraklasy zakończył się zwycięstwem Górnika nad Arką Gdynia 1:0 (0:0).

Przypominamy, że spotkanie Górnika z Wisłą odbędzie się 3 maja (piątek), o godz. 20:30 na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu.

Źródło: pzpn.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy