Otwarcie Galerii Zabrze w maju? Sklep Górnika tuż przy głównym wejściu

kamres  -  27 kwietnia 2013 11:12
0
1361

galeria_zabrze_02

Według portalu zabrze.naszemiasto.pl w maju tego roku swoje drzwi otworzy przed klientami Galeria Zabrze. To już niemal pewne, a w mieście można spotkać banery reklamowe. W środku znajdzie się sklep Górnika Zabrza.

Zapowiadane otwarcie na 27 kwietnia jest już nieaktualne. Tym razem mowa jest o maju i została już tylko kwestia formalności oraz pozwoleń na otwarcie. Galeria Zabrze jest prawie gotowa na klientów. – Czekamy na decyzję urzędu miasta o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Myślę, że otwarcie nastąpi w ciągu dwóch, trzech tygodni. Najemcy kończą właśnie towarowanie sklepów, a my wykonujemy jeszcze drobne prace – mówi Karolina Nowak, przedstawiciel inwestora Galerii.

Serwis Roosevelta81.pl postanowił zobaczyć jak wyglądają przygotowania do tego wydarzenia. Rzeczywiście, w środku budowli krzątają się pracownicy, którzy przygotowują butiki do otwarcia. Można już zobaczyć co poniektóre szyldy sklepów z nazwami. Nas interesuje jedna: sklep Górnika Zabrze.

galeria_zabrze_03

Jak widzimy na zdjęciu, nasz sklep będzie się mieścił zaraz przy głównym wejściu do Galerii, na parterze. Lokalizacja jest więc idealna, aby choć na chwilę wpaść i zobaczyć asortyment naszego klubu.

galeria_zabrze_04

źródło: zabrze.naszemiasto.pl/Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments