Oświadczenie KKN po wydarzeniach w Lubinie

Milo  -  19 grudnia 2015 21:49
0
1212

flaga_fana_kkn

W związku z zdarzeniem, które miało miejsce podczas wczorajszego meczu pomiędzy Zagłębiem Lubin a Górnikiem Zabrze informujemy, że nikt z sympatyków drużyny przeciwnej nie chciał „skroić” naszej flagi.

Po wejściu na trybunę rozwiesiliśmy naszą flagę, która miała na tym meczu zaliczyć wyjazdowy debiut, niestety po kilku minutach, w sektorze, w którym się znajdowaliśmy, pojawiło się paru sympatyków Zagłębia (zero reakcji ochrony), którzy w dość agresywny sposób kazali nam zdjąć flagę. Po ostrej wymianie zdań postanowiliśmy zdjąć flagę, żeby nie narażać na niebezpieczeństwo głównie niepełnosprawnych kibiców.

Cała sytuacja bardzo nas zaskoczyła, ponieważ to nie my wybieraliśmy sobie miejsce na stadionie, tylko zostało nam ono wyznaczone przez klub Zagłębie Lubin, a od osób, które nas „odwiedziły” usłyszeliśmy, że mogliśmy sobie usiąść za bramką i tam wywiesić flagę, więc chcieliśmy poinformować tych „miłych” panów, że nie, nie mogliśmy, ponieważ na wyjazdach zasiadamy zawsze tam, gdzie miejsca wyznaczy na gospodarz spotkania. Po całym zajściu poinformowano nas, że gdybyśmy dali znać, że przyjedziemy z flagą to posadzili by nas w innym miejscu. Dlatego my również informujemy, że kibice niepełnosprawni, to tacy sami kibice jak ich zdrowi koledzy i normalne jest, że wozimy ze sobą barwy klubu w postaci szalików, czapek, koszulek, FLAG itp.!!!

P.s. 1
„Dziękujemy”, że pozwoliliście nam zostawić szaliki, czapki i koszulki.

P.s. 2
TORCIDA DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments