Osoby odpowiedzialne za kierowanie klubem muszą poważnie pomyśleć o wzmocnieniu zespołu

g.rajda  -  22 października 2018 20:25
0
8021

 

Wyjątkowo i nieprzypadkowo przedstawiamy trenerski trójgłos po spotkaniu Cracovia – Górnik. Tym razem słowa byłego selekcjonera reprezentacji Polski brzmią zdecydowanie adekwatnie do sytuacji w klubie 14-krotnych Mistrzów Polski.

Andrzej Strejlau (były trener reprezentacji Polski):  – Marcin Brosz nie jest na tą chwilę gorszym trenerem, niż był kilka miesięcy wcześniej. Osoby odpowiedzialne za kierowanie klubem muszą jednak poważnie pomyśleć o wzmocnieniu zespołu. W przeciwnym wypadku cały wysiłek trenera zamienia się w syzyfową pracę.

Michał Probierz (trener Cracovii): – U obydwu zespołów było widać zdenerwowanie na boisku. Początek meczu nie był taki, jak planowaliśmy. I my i Górnik dużo biegał, kluczem było, kto wytrzyma tempo.  Najważniejsze, że robimy kolejny krok, w tym meczu nie styl był najważniejszy, tylko punkty. nasze skrzydła dobrze funkcjonowały oraz dokonaliśmy odpowiednich zmian.

Marcin Brosz (trener Górnika): – Zdawaliśmy sobie sprawę, że najważniejsze w tym pojedynku będzie to, kto opanuje nerwy. Stawka była duża, nie potrafiliśmy grać płynnie, za mało stwarzaliśmy dogodnych sytuacji. To jest nasza praca i w takich trudnych momentach musimy dawać radę. Pozostaje trening i wiara w siebie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: zagranie.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments