Oficjalnie: David Ledecky w Odrze Opole

Torcidos  -  28 lutego 2018 12:18
0
2913

Rano podawaliśmy na naszej stronie o wypożyczeniu Davida Ledeckiego do Odry Opole. Teraz już możemy napisać o tym oficjalnie. Czeski napastnik będzie reprezentować barwy wicelidera do końca obecnego sezonu.

O czeskim napastniku pisaliśmy w środę tak: Okazało się, że w Płocku David miał swoją ostatnią szansę. 24-latek lada chwila ma bowiem trafić na wypożyczenie do Odry Opole. Wraca więc tam, gdzie czuje się na lepiej, czy na zaplecze Ekstraklasy. Czech ma ważny kontrakt z Górnikiem do końca następnego sezonu i trudno stwierdzić, czy żegna się z Zabrzem na stałe. Jak na razie wydaje się jednak, że drużyna Marcina Brosza jest już na takim poziomie, na jaki Ledecky nie potrafi wskoczyć.

Co ciekawe w Opolu znajduje się już dwóch wypożyczonych zawodników naszego klubu. Ledecky dołączy do Mateusza Kuchty i Filipa Żagla, którzy w Odrze występują od początku tego sezonu. A przecież w tym zespole grają zawodnicy z „Trójkolorową” przeszłością, jak Marcin Wodecki czy Gabriel Nowak. Szatnia więc mocno zabrzańska.

Źródło: Roosevelta81.pl/gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments