Odwołania nie będzie. „Byliśmy świadomi ewentualnych kar i sankcji”

Milo  -  5 listopada 2014 20:09
0
744

Iwan_pogon_1415

Zarząd Górnika Zabrze SSA po zapoznaniu się z decyzjami Komisji ds. Licencji Klubowych z dnia 4 listopada 2014 r. informuje, że nie będzie składał stosownego odwołania.

Jak poinformował PZPN, Komisja postanowiła nałożyć na Górnika sankcję w postaci pozbawienia trzech punktów w rozgrywkach w sezonie 2015/2016, jednocześnie zawieszając karę pozbawienia dwóch punktów z powyższych trzech, pod warunkiem dalszego terminowego realizowania ugód zawartych przed dniem wydania licencji oraz spłaty niezapłaconych, wymagalnych rat wynikających z tych ugód do dnia 31 grudnia 2014.

Zarząd zabrzańskiego klubu informuje, że zobowiązania wynikające z porozumień z wierzycielami są regulowane niezależnie od decyzji wspomnianej Komisji ds. Licencji Klubowych z dnia 4 listopada 2014 r.

Jesteśmy przekonani o tym, że wszelkie zobowiązania klubu wynikające z zawartych porozumień licencyjnych zostaną zrealizowane w wymaganym terminie, czyli do 31 grudnia 2014 r.

Byliśmy świadomi ewentualnych kar i sankcji ze strony Komisji ds. Licencji Klubowych, niemniej ubolewamy nad tym, że punkty zdobyte na boisku mogą zostać odebrane w sposób nie mający nic wspólnego ze sportową rywalizacją – uważa Krzysztof Maj, wiceprezes zarządu Górnika Zabrze.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments