Nikt z nas nie ma pretensji do Igora. W tym sezonie wielokrotnie zdobywał nam punkty

Torcidos  -  25 lutego 2018 19:24
0
3732

Damian Kądzior nie był w najlepszym humorze po spotkaniu, ale uważa, że punkt zdobyty we Wrocławiu trzeba uszanować. Skrzydłowy Górnika okazał także wsparcie Igorowi Angulo, który wiosną nie potrafił się jeszcze przełamać.

Pozostaje niedosyt. Z przebiegu spotkania zasłużyliście na trzy punkty.

– Takie jest życie. Nie zawsze można wygrać. Mieliśmy dogodne sytuacje, ale udało nam się zdobyć jednego gola, a Śląsk miał jedną akcję i strzelił z tego bramkę. Ale musimy też docenić klasę rywala, bo Śląsk ma wielu doświadczonych zawodników i każdy punkt na wyjeździe trzeba szanować. Nie ma już co roztrząsać przebiegu tego spotkania, tylko skupić się na kolejnym meczu i w środę zrobić wszystko, aby wygrać z Pogonią.

Twój występ był zdecydowanie na plus. Byłeś aktywny i potrafiłeś wziąć grę na siebie. Zabrakło tylko bramki albo asysty.

– W pierwszej połowie jako zespół czuliśmy się lepiej i było widać z naszej strony dominację. Bo teraz to sobie nawet nie przypominam, żeby Śląsk miał jakąś sytuację. My tych okazji mieliśmy pełno, wychodziliśmy z kontrami i strzeliliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Miałem gdzieś swój udział i cieszymy się, bo takie rozegranie też ćwiczyliśmy na treningach. W drugiej połowie brakowało już kropki nad „i”. Bramka na 2:0 zamknęłaby to spotkanie, bo myślę, że Śląsk już by się nie podniósł. No i niestety Śląsk wyszedł z kontrą i to on zdobył gola. Mieliśmy też dwie szanse, żeby ten mecz odwrócić, ale jesteśmy jednym zespołem, każdy siebie wspiera i na pewno nikt nie ma pretensji, że Igor nie trafił z rzutu karnego, bo on w tym sezonie wielokrotnie pomagał nam i można powiedzieć, że „robił” punkty.

Trzeba było pocieszać Igora w szatni?

– Igor jest doświadczonym zawodnikiem, a my z resztą zawsze siebie wzajemnie wspieramy, niezależnie czy przegrywamy czy wygrywamy. Jesteśmy jako Górnik, jesteśmy jako drużyna. Prędzej czy później Igor znów zacznie strzelać, bo naprawdę jest to bardzo dobry zawodnik, co pokazuje klasyfikacja strzelców. A to, że nie udało mu się strzelić dzisiaj bramki? Takie jest po prostu życie i czasami napastnikowi taka seria może się przydarzyć.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments