Nie ma się co wk….ć. Trzeba iść dalej

Kibic  -  2 marca 2022 22:29
5
2759

Górnik Zabrze uległ Lechowi Poznań 0:2 i zakończył przygodę w Pucharze Polski. „Trójkolorowym” nie pomógł nawet powrót do składu, po lekkim urazie, Lukasa Podolskiego, który na gorąco podsumował spotkanie.

 

Źródło: Polsat Sport
Foto: Roosevelta81.pl

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie ma się co wk….ć. Trzeba iść dalej… od kompromitacji do kompromitacji. W sumie jest to jakaś metoda. Bo wczoraj to była kompromitacja. Zero walki, jedynie Dadok probowal coś grać, ale jego koledzy nie przejawiali żadnej ochoty do gry. Uważam, że Dadok się w Zabrzu marnuje.

Czy jest na świecie drugi taki klub, którego potencjał jest tak marnowany? Piękna historia,wspaniali kibice,nowoczesny stadion (3/4),…tylko działacze do bani. Mistrz świata ,który osiągnął w piłce wszystko (Podolski)ma więcej ambicji i głodu sukcesu,niż grube ryby z gabinetów UM. Nie wstyd wam politycy? A zapomniałem…wy wstydu nie macie . Czy dla Górnika szczytem ambicji ma być co roku utrzymanie ligi?

Wszyscy dali..d…y.Bez żadnej walki zaangażowania,bez woli.Takie szumne wypowiedzi pprzed eczeem byly.Jaki sklad od 1 minty wystawiltrener,Wołą to o pomstę do Nieba!! Panie Urban-ja też lubię sie usmiechać,ale po takim pseudo-wystepie-troche mi daleko do humoru..
Brakowao ylko Dziedzica do sklądu,który odijałby sie od przeciwnikow.Zenujacy występ i ożegnanie z Pocharem,o ktory tak lczylisy..Dwa glupie bledy w kryciui ..po meczu.Blad Sandomierskiego przy drugiej bramce..wracają stare demony,Naprawde tego sie nie spodziewałem,takiej gry,teraz mozna to tylko częściowo naprawić wygranym meczem z Cracowią,z która ostatnio średnio nam sie wiedzie.oNi walczyli z Lechem do końca na 3-3 skończyli.A My? Tak po prostu nie mozna,!
Jeszcze info brakuje,że Higinio boli paluszek mał u nogi…Te dwa transfery niedoszłe,to kto to mial yć?? kibice chce i maja prawo wiedzieć! 12 tysięcy ludzi zrobionych w..balona!!

Udaj się do logopedy bo pisząc się jąkasz

Gdzie chcecie iść dalej? Najpierw pokonajci to czego nie pokonaliście. Jak pokonacie, to będzieci mógł pójść dalej. Na razie to w miejscu człapiecie.