Nadal brakuje nam szczęścia i skuteczności

Kaszpir  -  23 października 2022 15:56
13
2774

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu Warty Poznań z Górnikiem Zabrze.

Dawid Szulczek (trener Warty):To było trudne spotkanie, wiedzieliśmy, że Górnik jest intensywną drużyną. Musieliśmy dużo biegać i przesuwać, brakowało nam trochę walorów z przodu. Szkoda dwóch sytuacji w drugiej połowie Zrelaka i Desana. W końcówce nie potrafiliśmy wyprowadzić kontry, pojawiło się zmęczenie.

Bartosch Gaul (trener Górnika):Szanujemy ten punkt, Warta nieźle nas w pierwszej połowie pressowała ale nie aż tak żebyśmy nie mogli z tego wyjść. Podejmowaliśmy złe decyzje przy budowaniu akcji, zagrywaliśmy na wahadła i to tutaj mieliśmy te problemy. Łatwe techniczne straty, brakowało nam sytuacji, nadal brakuje nam szczęścia i skuteczności. Jeżeli nie wykorzystujemy takich sytuacji, jaką miał Okunuki to zawsze będzie ciężko.

Zapis wypowiedzi obu trenerów poniżej:

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet
 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Górnik TV
Wideo: Górnik Zabrze/ Warta Poznań

Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dupa Jasiu,karuzela.Brakuje jeszcze trenera.

Zero celnych strzałów przez ponad 90 minut to jest bez komentarza.

trenerze GAUL -podczas przywitania sie z sedziami oraz trenerem druzyny przeciwnej nalezy WYJAC REKE Z ”KABZA”po polsku z kieszeni tego wymaga POLSKA KULTURA a nie niemieckie gardzenie przeciwnikiem ” ZABOL ”

Dokladnie tez to zauwazylem!!

trenerze Gaul to pan podejmuje zle decyzje przy ustawianiu skladu oraz taktyki. Niech pan nam nie mydli oczu . Mywidzimy co pan wyprawia , zostaw pan Gornika i zmykaj pan do niemiec puki jest jeszcze czas

A napij się niegazowanej wody a gdzie ma rękę to jego sprawa

widac masz taka sama kulture

Przeczytaj co napisałeś i popraw to będzie kultura

Synu, jak już coś napiszesz, to poproś kogoś starszego żeby ci ortografię i stylistykę poprawił. Bo to podwójny wstyd: głupoty pisane z błędami jak u przedszkolaka.

Kolejny tragiczny mecz bez strzałów i sytuacji.Jak jest ta wyborna jedna,to jej nie strzela??Katastrofa,przynajmniej jedno zwycięstwo!Walka i bezsensowne oddawanie piłek!! Wygląda to naprawdę źle,biegaliśmy,ale i tak Wartą przebiegła więcej.
Teraz o? Kolejne błędy i kolejna strata 3 punktów?!Trudno na to patrzeć.Treningi strzeleckie.Poldi z Widzewem niech zagra od początku i niech wykorzysta tę swoją lewa nogę,w końcu u Nas!!

Gaul = Lettieri

Intensywność. To bieganie a przelecieli w całym meczu 105 km za Brosza nie do pomyślenim tam było w każdym meczu około 120 km można sprawdzić w piątek bąba i już gore zobaczycia

Oglądałem do 43 minuty mecz spokojnie ale za to co zrobił Japończyk to piechotą do Zabrza. Spartolić zawsze można ale nie podać jak się wychodzi 3 na bramkarza ….. Na miejscu kolegów to chyba bym mu łeb urwał. Nie dziwne ,że grał w drugiej lidze. Mecz z Koroną to przypadek widać