Media po meczu w Poznaniu: Remis w meczu na dnie

Luq  -  28 września 2015 19:41
0
905

media_o_meczu

Większość mediów w swoich relacjach podkreślała, że mecz Lech – Górnik to starcie na dnie tabeli, które nikomu nic nie dało. Podkreśla się dominację Lecha w drugiej połowie i świetną postawę „Kapela”.

Onet.pl
„Przełamanie mistrza Polski. Remis Lecha w meczu na dnie.”
Poznańska lokomotywa ani drgnie. W meczu na dnie Ekstraklasy Lech zremisował u siebie z Górnikiem Zabrze 1:1 (0:0). Kolejorz przerwał serię pięciu porażek z rzędu, ale z punktu przeciwko sąsiadowi outsiderowi nikt się nie będzie cieszył, W pierwszej połowie żaden zespół nie stworzył sobie dobrej sytuacji podbramkowej. Zmieniło się to po przerwie. Najpierw trafił Dawid Kownacki, a kilka minut później z rzutu karnego wyrównał Roman Gergel. W końcówce Lech dominował, ale nie zdołał zdobyć zwycięskiej bramki.

Katowicki Sport
„Kapitalny Kasprzik! Górnik wywiózł punkt ze stadionu mistrza.”
Obie drużyny zapowiadały walkę o trzy punkty, ale po meczu musiały się zadowolić tylko jednym. Na pewno bardziej z takiego rozstrzygnięcia zadowolony jest Górnik. Lech grał lepszą piłkę i miał więcej okazji bramkowych. I przede wszystkim prowadził 1:0. Gościom udało się jednak odrobić stratę, co oznacza, że w tabeli zabrzanie są wciąż przed mistrzem Polski.

Interia.pl
„Lech Poznań pozostaje ostatni, Górnik Zabrze wciąż wyprzedza go o jedną pozycję.”
W meczu dwóch ostatnich drużyny Ekstraklasy padł remis 1-1. To kolejne rozczarowanie w ekipie mistrza Polski!

Ekstraklasa.org
„Mecz na dnie na remis. Kontrowersyjny karny zapewnił Górnikowi jeden punkt w Poznaniu.”
W meczu 10. kolejki Ekstraklasy ostatni w tabeli Lech Poznań zremisował na własnym boisku z przedostatnim Górnikiem Zabrze 1:1. Lechici prowadzili po golu Dawida Kownackiego, ale później z rzutu karnego wyrównał Roman Gergel

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa /Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments