Media o meczu Zawisza – Górnik: „Górnicy znów wracają z tarczą”, „Górnik Zabrze ciągle w walce o trzecie miejsce”

Milo  -  28 maja 2014 23:16
0
852

zawisza_gornik_1314

Górnik Zabrze przełamał wyjazdową serię porażek z Zawiszą i wygrał w Bydgoszczy 1:0. Na podziw zasługują okoliczności wygranej. „Trójkolorowi” pokonali rywali bez celnego strzału na bramkę!

Onet.pl
„Górnik wciąż w grze po wygranej z Zawiszą”
Jednego gola zobaczyli kibice w Bydgoszczy. Niestety dla nich, było to trafienie dla Górnika Zabrze, który 1:0 wygrał z Zawiszą. Piłkarze Roberta Warzychy cały czas liczą się w walce o trzecie miejsce na koniec sezonu.

Ekstraklasa.net
„Górnik Zabrze ciągle w walce o trzecie miejsce po zwycięstwie z Zawiszą”
Górnik Zabrze zachował szanse na zajęcie miejsca na podium, chociaż nie da ono zabrzanom europejskich pucharów. Górnicy pokonali dzisiaj Zawiszę Bydgoszcz 1:0 i zmniejszyli stratę do Ruchu Chorzów do dwóch punktów.

Wp.pl
„Górnicy znów wracają z tarczą”
Górnik Zabrze pokonał 1:0 Zawiszę Bydgoszcz w meczu 36. kolejki T-ME. To drugie wyjazdowe zwycięstwo zabrzan z rzędu.

Przegląd Sportowy
„Goście wygrali, nie oddając ani jednego celnego strzału!”
Z lewej strony dośrodkowywał Gwaze, Kaczmarka uprzedził Nawotczyński, który interweniował tak niefortunnie, że pokonał własnego bramkarza. W pierwszej połowie zdecydowanie lepszy był Zawisza. W końcówce spotkania sędzia Musiał nie uznał prawidłowej bramki dla Zawiszy, odgwizdując spalonego. Powinno być 1:1!

Interia.pl
„Wygrali, choć nie oddali ani jednego celnego strzału!”
Górnik Zabrze pokonał Zawiszę w Bydgoszczy 1-0. Goście grali słabo i nie oddali ani jednego celnego strzału, ale wygrali mecz 36. kolejki T-Mobile Ekstraklasy (grupa mistrzowska) dzięki samobójczemu golowi Łukasza Nawotczyńskiego.

Slask.sport.pl
Szczęście znów sprzyja Górnikowi Zabrze. Wygrana dzięki samobójowi!”
Górnik Zabrze nie rozegrał wielkiego meczu przeciwko Zawiszy Bydgoszcz, ale wygrał i wciąż ma szansę, by zakończyć sezon na podium.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments