Media o meczu Stomil Olsztyn – Górnik Zabrze: Co za pościg Górnika!

Kaszpir  -  14 maja 2017 10:15
0
7441

Górnik Zabrze w Olsztynie pokazał dwa oblicza. W pierwszej połowie, patrząc na grę i rezultat, przypominały się koszmary z Kluczborka czy Głogowa. Wszystko odmieniła bramka Rafała Kurzawy, a potem była już tylko „remontada”. Swoje dołożył Igor Angulo, były to jego bramki nr. 15 i 16, pozwoliło to Hiszpanowi wysunąć się samodzielnie na czoło ligowych snajperów.

Co za pościg Górnika! Historyczne zwycięstwo w Olsztynie
Górnik Zabrze po raz pierwszy w historii pokonał Stomil Olsztyn na stadionie rywala. Choć po pierwszej połowie zespół Marcina Brosza przegrywał 0:2, zdołał nie tylko odrobić straty, ale także przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Angulo zawrócił zabrzan!
Górnik Zabrze przegrywał w Olsztynie już 0:2, ale odwrócił losy meczu i zgarnął trzy punkty przedłużające marzenia o awansie do Ekstraklasy. Bohaterem spotkania był Igor Angulo, który zawrócił swój zespół ze złej drogi

Remontada w Olsztynie! Górnik Zabrze wraca do gry
Górnik Zabrze pokonał Stomil Olsztyn 4:2. Gospodarze mimo dwubramkowego prowadzenia dali sobie strzelić cztery bramki.

Interia

Górnik Zabrze pokonał Stomil Olsztyn 4-2 w Nice I lidze
Zabrzanie, chociaż przegrywali do 68. minuty 0-2 na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn, wygrali 4-2. Dwie bramki dla gości zdobył Hiszpan Igor Angulo, który z dorobkiem 15 trafień prowadzi w klasyfikacji strzelców 1. ligi.

Cztery gole Górnika Zabrze w 22 minuty
W spotkaniu 30. kolejki Nice I ligi Stomil Olsztyn przegrał z Górnikiem Zabrze 2:4. Olsztynianie po pierwszej połowie prowadzili 2:0, ale w drugiej połowie spisali się katastrofalnie.