Media o meczu Lech – Górnik: „Trzy zabójcze ciosy Lecha i Górnik na deskach”

Milo  -  30 listopada 2014 21:36
0
608

media_o_meczu

Górnik Zabrze bardzo słabo zaprezentował się w Poznaniu i zasłużenie przegrał z Lechem Poznań 0:3. Rywale byli lepsi od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Górnik tej jesieni pięć razy wygrywał na wyjazdach. W Poznaniu nie miał jednak wiele do zaoferowania.

Onet.pl
“T-Mobile Ekstraklasa: trzy zabójcze ciosy Lecha i Górnik na deskach”
To był mecz do jednej bramki. W 17. kolejce Ekstraklasy Lech Poznań rozbił Górnika Zabrze aż 3:0 (2:0). Gole strzelali: Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski i Tomasz Kędziora.

Ekstraklasa.net
„Kolejorz” nie dał szans Górnikowi. Zabrzanie wyjechali z Poznania na tarczy”
Piłkarze Lecha Poznań wygrali w meczu 17. kolejki Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze 3:0. Bramki dla „Kolejorza” strzelili Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski i Tomasz Kędziora.

Wp.pl
Lech – Górnik: Fina, Fina, Fina dajcie!”
Lech Poznań nie dał większych szans Górnikowi Zabrze i w niedzielnym meczu 17. kolejki wygrał 3:0. Gola i asystę zaliczył reprezentant Finlandii Kasper Hamalainen.

Interia.pl
Lech Poznań – Górnik Zabrze 3:0 w meczu Ekstraklasy”
Po trzech słabszych spotkaniach bez zwycięstwa Lech Poznań znów pokazał niezłą formę i skuteczną grę. Na swoim stadionie wypunktował 3-0 wyżej notowanego Górnika Zabrze.

sport.tvn24.pl
Lech znów szybko napoczął rywala. Tym razem nie odbiło mu się to czkawką”
Lech Poznań na trzech zakończył swoją serię meczów bez zwycięstwa.Kolejorz zdecydowanie zdominował przy Bułgarskiej Górnika Zabrze i w pełni zasłużenie wygrał 3:0 w 17. kolejce T-Mobile Ekstraklasy.

katowickisport.pl
„Lech – Górnik 3:0. Zabrzanie rozbici na Bułgarskiej”
Górnik tej jesieni pięć razy wygrywał na wyjazdach. W Poznaniu nie miał jednak wiele do zaoferowania.

90minut.pl
“Przełamanie Lecha”
W pierwszym niedzielnym meczu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań wygrał na własnym stadionie 3-0 (2-0) z Górnikiem Zabrze. Bramki dla „Kolejorza” zdobyli Kasper Hämäläinen, Szymon Pawłowski oraz Tomasz Kędziora. To pierwsza wygrana Lecha od 26 października.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments