Media o meczu Jagiellonia – Górnik: Zabrzanie bez wstydu w starciu z wicemistrzem. I bez punktu…

Kaszpir  -  24 lipca 2017 20:41
0
3945

W 2. kolejce Lotto Ekstraklasy, Górnik Zabrze przegrał z Jagiellonią. Spotkanie w pierwszej połowie, nie rzuciło nikogo emocjami na kolana. Natomiast w kolejnych 45 minutach, mieliśmy ich pod dostatkiem, niestety z mało szczęśliwym zakończeniem dla naszej drużyny.

Zabrzanie bez wstydu w starciu z wicemistrzem. I bez punktu…
Przez 92 minuty Górnik miał korzystny wynik na stadionie w Białymstoku. Nie zdobył jednak ani punkcika, tracąc dwa gole z „jedenastek”. W tym jednej – bardzo wątpliwej. To kara za to, że beniaminek „możnym się nie kłaniał”?

Niespodzianka była blisko
W niedzielnym meczu 2. kolejki Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze przegrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1-2. W swoim drugim spotkaniu jako beniaminek zabrzanie byli bliscy zdobycia punktów.

Wygrana z wapna
Górnik Zabrze wygrał w 1. kolejce z mistrzami Polski, w 2. kolejce po bramce Igora Angulo prowadził z wicemistrzami Polski. Jagiellonia Białystok zdołała jednak przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Udało się to dzięki dwóm trafieniom uzyskanych z rzutów karnych.

Onet.pl

Szalony mecz w Białymstoku, zwycięstwo Jagiellonii
Jagiellonia Białystok pokonała na własnym boisku Górnik Zabrze 2:1. Gospodarze gole strzelali z rzutów karnych, ustalając wynik meczu w doliczonym czasie gry. Zespół beniaminka kończył spotkanie w dziewiątkę.

Thriller w końcówce, rzuty karne złamały zabrzan
Po bardzo słabej pierwszej połowie i dużo lepszej drugiej Jagiellonia Białystok pokonała Górnika Zabrze 2:1. O losach meczu rozstrzygnęły gole z rzutów karnych, w tym jeden podyktowany w doliczonym czasie gry.