Media o meczu Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin: Za wrażenia artystyczne punktów w piłce się nie przyznaje

Kris  -  2 października 2022 09:41
2
2122

Sobotni pojedynek Górnika z Zagłębiem przyniósł wiele emocji, sporo bramek. Niestety dla nas spotkanie przy Roosevelta miało ostatecznie gorzki finał, pomimo tego, że długimi fragmentami „Trójkolorowi” sprawiali lepsze wrażenie. Za to jednak punktów się nie przyznaje.

Przegląd Sportowy

Zagłębie przerwało passę Górnika
Pięć goli w Zabrzu Koniec serii Górnika Zabrze. Drużyna trenowana przez Bartoscha Gaula była niepokonana od sześciu gier (pięciu ligowych i jednego w Pucharze Polski), ale w sobotę znalazła pogromcę. Zagłębie Lubin zwyciężyło w Zabrzu 3:2.

Sport

Kolejna porażka u siebie
Sześć meczów na swoim stadionie w tym sezonie i już trzy porażki. Tym razem Górnik Zabrze poległ u siebie z Zagłębiem Lubin 2:3. Wcześniej z Zabrza z kompletem 3 pkt. wyjechała Cracovia i Stal Mielec.

Sportowe Fakty

W tym meczu było wszystko. Pięć goli i świetne widowisko w Zabrzu!
Spore emocje towarzyszyły meczowi w Zabrzu. Górnik i Zagłębie Lubin stworzyły ciekawe widowisko, Miedziowi nie byli stroną przeważającą, ale zaprezentowali wyrachowany futbol, byli bardziej skuteczni pod bramką rywala i finalnie wygrali 3:2. Po takim meczu piłkarze i trenerzy Górnika z pewnością będą mieć dużo materiału do analizy, ponieważ z jakichś powodów nie zdobyli w starciu z Zagłębiem ani jednego punktu, a długimi fragmentami byli zespołem lepszym. To wyświechtane powiedzenie, natomiast pasuje jak ulał – za wrażenia artystyczne punktów w piłce nożnej się nie przyznaje.

Ekstraklasa.org

Widzowie spotkania w Zabrzu obejrzeli emocjonujący mecz, który finalnie wygrało Zagłębie
Takie mecze lubimy oglądać! Bramki padały często, a zdobywały je obie drużyny, dzięki czemu emocje były do samego końca. Zaimponowali nam przede wszystkim: Robert Dadok i Damjan Bohar, czyli strzelcy “dubletów”. Ważniejsze okazały się jednak trafienia Słoweńca, ponieważ to one w ostatecznym rozrachunku zadecydowały o zwycięstwie Miedziowych.

Dziennik Zachodni

Koszmar z tyłu, dramat z przodu.
Dwukrotnie piłkarze Górnika Zabrze doprowadzali do remisu w meczu z Zagłębiem Lubin i za każdym razem pozwalali gościom na skuteczną odpowiedź. Ostatecznie za fatalną grę w defensywie zespół Bartoscha Gaula zapłacił porażką 2:3. Rachunek za koszmarną grę w obronie i równie fatalny brak skuteczności znów okazał się bardzo wysoki.

Piłka Nożna

Zagłębie zwycięskie w Zabrzu
Wielu spodziewało się nudnego i zamkniętego meczu, a tu niespodzianka. W spotkaniu mieliśmy pełno zwrotów akcji i aż pięć goli.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Grali,grali……a i tak jaja im skopali bo poprostu ich nie mieli. Zespół, który chce wygrywać musi grać jak mężczyźni z ja…….mi.

Gaul to nie trener obrona dzurawa jak ser nie potrafi ustawić drużyny Janek Urban przychodź bo spadniemy