Mateusz Kuchta: Wszystko jest w rękach Górnika

Milo  -  28 czerwca 2015 15:10
0
955

Mateusz_Kuchta_prezentacja

Skupiam się na każdym kolejnym treningu oraz sparingu. Daję z siebie wszystko, a jak to wszystko dalej się potoczy zależy już tylko od mojej dyspozycji i decyzji Górnika – powiedział Roosevelta81.pl Mateusz Kuchta, bramkarz Górnika Zabrze.

Mateusz Kuchta ostatecznie został w Górniku, ale bardzo szybko może to się zmienić. O swojej przyszłości pojęcia nie ma nawet sam zainteresowany. – Ciężko powiedzieć co będzie. Na obecną chwilę wiem tylko tyle, że będę z drużyną na zgrupowaniu w Opalenicy. Moja przyszłość wyjaśni się podczas tego zgrupowania, albo już po jego zakończeniu – tłumaczy Kuchta.

Wielkim talentem z Zabrza zainteresowana jest GieKSa, która z pewnością dałaby mu szansę gry na zapleczu ekstraklasy. – Wiem, że GKS Katowice jest mną zainteresowany, więc jest coś na rzeczy. Brakuje jednak szczegółów, bo wszystko po odejściu Pavelsa Steinborsa zatrzymało się w miejscu. Mogę powiedzieć tylko tyle, że wszystko jest w rękach Górnika Zabrze – mówi Kuchta.

Jeśli Górnik nie pozyska latem żadnego bramkarza to wyjściowy skład będzie już bardzo blisko. – Na razie o tym nie myślę. Skupiam się na każdym kolejnym treningu i sparingu. Daję z siebie wszystko, a jak to wszystko dalej się potoczy zależy już tylko od mojej dyspozycji i ostatecznej decyzji Górnika.

W sparingu z GKS-em Katowice Mateusz Kuchta popisał się kilkoma fanatycznymi interwencjami, jednak przy straconej bramce był bez szans. – Szkoda, że straciliśmy gola. Odnośnie mojej interwencji w pierwszej połowie mało brakło, a byłby gol dla GKS-u. Na szczęście udało mi się obronić – kończy bramkarz.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments