Marcin Michalak zgłoszony do gry w ekstraklasie

0
1465

Marcin_Michalak

Górnik Zabrze zgłosił do rozgrywek Ekstraklasy Marcina Michalaka. 21-letni bramkarz był ostatnio wypożyczony do Polonii Bytom.

Wychowanek Concordii Knurów w minionym sezonie zagrał w 33 meczach III ligi opolsko-śląskiej.

Źródło: 90minut.pl
Foto: Polonia Bytom

0 komentarzy