Lukas Podolski zostaje w Górniku!!!

Kibic  -  19 maja 2023 16:10
20
4326

Lukas Podolski przedłużył umowę z Górnikiem Zabrze do końca czerwca 2025 roku.  Przypomnijmy, że Mistrz Świata z 2014 roku przyszedł do Górnika przed dwoma laty. Poldi rozegrał w tym czasie w „Trójkolorowych” barwach 59 spotkań, zdobył w tym czasie 16 bramek i dołożył do tego 13 asyst. 

Więcej o piłkarskiej karierze Poldiego pisaliśmy tutaj:

Lukas Podolski, czyli pierwszy Mistrz Świata w Ekstraklasie

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
20 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ok. Ale obecność pana Jana Urbana jest cenniejsza!!!

Czy cenniejsza to jest do dyskusji,najważniejsze żeby obaj zostali

Fakt jest taki, że jak był Poldi to wiesz jak Górnik grał, a jak wrócił Urban to chyba widzisz różnice! Różnicę stanowi pan Jan Urban! No taki jest fakt! Z całym szacunkiem i sympatią do Poldiego. Oczywiście, najlepiej żeby obaj zostali i żeby była zgoda, która zawsze buduje!

Super, ale Najważniejsze jest przedłużenie kontraktu z Urbanem !!

Trzy sezony w Górniku Zabrze jak na dzisiejsze czasy, no nieźle, Ale co do jutrzejszego meczu, niech was nie zdeprymują pełne trybuny, bo wy jak macie aż tylu kibiców to zazwyczaj przegrywacie. I uważajcie na wymuszanie fauli, bo w Pogoni są tacy josuepodobni, choćby Kowalczyk, którzy wiedzą jak zaczepić własną nogę, żeby się przewrócić by sędzia odgwizdał faul.

Cztery sezony Poldi do czerwca 2025 .

Ożesz ty! Jestem w szoku! No i gitara.

Trzy sezony? Nie wiem jak to liczysz. Dwa sezony rozegrał a na dwa następne podpisał kontrakt.

Skąd Ci Janek, sztuka trenerska tak łatwo przychodzi. Podaj numer telefonu Jasiowi Urbanowi, przyda się wnikliwe oko.Asystent trenera normalnie. Szacun. Nie ukrywaj się. Please….

Łukasz nawet do mnie „dzwonił”. Bardzo fajny pomysł, stary już jestem, ale z wrażenia podziękowałem Łukaszowi (jego automatycznej sekretarce). Ktoś kto nie docenia jego doświadczenia i ile wnosi do zespołu, jest tępy. Pamiętam Janka Urbana jak zagrał ostatni sezon w Górniku, pamiętam Brzęczka jak na zakończenie kariery zakończyli je u nas. Panowie PROFESORZY, młodzi mieli od kogo się uczyć. Dziś młodym się wydaje, że już wszystko „umiom”

Też się pochwalę że do mnie tez dzwonił,zaskoczenie całkowite,bardzo dobry pomysł,przyjemnie było usłyszeć głos Poldiego,dobra promocja Górnika!!

I pomyśleć że niejaki „ędrju” pisał że Górnik (z Podolskim w składzie) sprzedał mecz, albo że Jan Urban nie wróci do Górnika.
Z czym do ludzi 😂

Brawo Lukas, super że zostajesz razem ze Panem Jankiem walczymy w przyszłym sezonie o majstra i o puchary.
JADYMY DURŚ!!!!

O majstra? Niezły odlot!

A czemu by nie myśleć o walce o najwyższe cele, jak można wygrać sześć meczów z rzędu przy pełnej mobilizacji można myśleć o wszystko,

Górnik jeszcze długo nawet o puchary nie powalczy, bo go na nie nie stać. Chyba, że przykleją się jacyś dobrzy sponsorzy, najlepiej żeby to byli sympatycy tego klubu….

Warunkiem był powrót Bartosha Gaula.

Krzyż mu na drogę!

u mnie POLDI i PAN URBAN maja zawsze wielki SZACUN

I jak tu nie lubieć tego Gościa!! Dzięki Łukasz!