Krzysztof Jakubik sędzią meczu Korona - Górnik

0
2902

Krzysztof Jakubik z Siedlec poprowadzi spotkanie pomiędzy Koroną Kielce a Górnikiem. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (17 marca) o godz. 20:30.

W tym sezonie arbiter z Siedlec prowadził cztery spotkania Górnika - dwukrotnie z Pogonią (2:1, 0:0), Jagiellonią (3:1) oraz ze Śląskiem (1:1). 

Źródło: pzpn.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy