Koszulka meczowa. Projekty są, teraz wybór

Ewa  -  11 maja 2020 16:55
0
5435

Dokładnie przed tygodniem Górnik Zabrze wyszedł do swoich kibiców z oryginalną propozycją. Mianowicie, zwrócił się do wszystkich „Trójkolorowych” fanów, by Ci wzięli udział w zaprojektowaniu i wyborze drugiej koszulki meczowej, na nowy sezon.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie 14-krotnych mistrzów Polski, do klubu trafiło ponad sto projektów przygotowanych przez kibiców. Ponadto, część propozycji już wcześniej przedstawili fani na portalach społecznościowych m.in. #zabskitwitter, czy Kibice GÓRNIKA ZABRZE (fb). Odzew fanów Górnika był zatem całkiem spory.

Od poniedziałku 11 maja zaplanowano start II etapu konkursu, czyli głosowania na dany model koszulki. Wszystkie przesłane projekty stworzone według wytycznych określonych w regulaminie (dostępny TUTAJ) zostaną zaprezentowane, by każdy z kibiców mógł oddać głos na swojego faworyta. Głosowanie potrwa do 15 maja.

Dla autora zwycięskiej koncepcji klub przygotuje i przekaże dwa komplety meczowe – zaprojektowane przez siebie, ale również tzw. model pierwszy – oba z autografami piłkarzy Górnika.

Poniżej przedstawiamy model, który nam przypadł najbardziej do gustu. Nie wiemy na tą chwilę, czy identyczna propozycja znalazła się wśród nadesłanych projektów i bez bicia przyznajemy się, że nie wiemy, kto puścił go już jakiś czas temu „do sieci”, ale bez dwóch zdań podoba nam się najbardziej.

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments