Koszulka meczowa. Głosowanie trwa

Kibic  -  12 maja 2020 17:08
0
3484

Ponad sto projektów koszulek meczowych trafiło w dniu dzisiejszym (tj. 12.05.2020) pod głosowanie. To drugi etap wybierania wzoru kompletu wyjazdowego, w jakim występować będą piłkarze Górnika w nowym sezonie. 

Sam proces wyboru, także będzie składał się z II etapów. Pierwsza jego część zakończy się w najbliższą środę tuż przed północą (23:59). Do finału przejdzie 20. projektów z największą liczbą głosów, a ten etap zakończy się z kolei 17 maja! 

Uwaga! W celu otrzymania możliwie rzetelnych wyników klub wprowadził limit trzech głosów z jednego adresu IP. 

Głosować możecie tutaj

Kolejna ważna informacja za Górnik Zabrze:

Po zakończeniu głosowania wybrany przez Was wzór zostanie dostosowany do obowiązujących przepisów, oraz wytycznych sponsora technicznego i przekazany do realizacji. Oczywiście ewentualne modyfikacje przeprowadzone zostaną z poszanowaniem dla oryginalnego projektu i będą miały na celu jego skuteczne wdrożenie. Będzie on stanowił bazę do przygotowanie drugiego modelu koszulki.

I dalej czytamy

Niestety nie wszystkie projekty przygotowane zostały zgodnie z regulaminem. Choć staraliśmy się być elastyczni, to jednak wyraźnie zaznaczyliśmy że kolorem bazowym koszulki nie może być biały oraz, że należy skorzystać z przygotowanych szablonów. Te, które w sposób rażący były sprzeczne z regulaminem nie mogły zostać umieszczone w ankiecie. 

No i tutaj zostaliśmy brutalnie i ostatecznie pozbawieni złudzeń, że nasz faworyt (oczywiście nie wiemy, czy podobny model ktoś przesłał) prześlizgnie się do kolejnego etapu. 

Niemniej jednak, może w jakiejś podobnej lub zbliżonej wersji zobaczymy kiedyś piłkarzy Górnika na ligowych boiskach.

Źródło: Górnik Zabrze/Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments