Konferencja trenerów: „Szybko opuściły nas dobre humory”, „Cieszymy się ze zwycięstwa”

Milo  -  9 maja 2015 23:12
0
1170

Dankowski_Górnik_Bełchatów1415

Strzeliliśmy szybko bramkę, ale jeszcze szybciej zostaliśmy odarci ze złudzeń. Wiśle nie wolno pozwolić zostawić tyle miejsca do grania, pokazaliśmy to kilka tygodni temu. Zagraliśmy bardzo nieskutecznie w defensywie – powiedział po spotkaniu z Wisłą Kraków, Józef Dankowski, trener Górnika Zabrze.

Józef Dankowski (trener Górnika): Szybko opuściły nas dobre humory, które od początku meczu wstąpiły w nas. Strzeliliśmy szybko bramkę, ale jeszcze szybciej zostaliśmy odarci ze złudzeń. Wiśle nie wolno pozwolić zostawić tyle miejsca do grania, pokazaliśmy to kilka tygodni temu. Zagraliśmy bardzo nieskutecznie w defensywie. Byliśmy dużo mniej zdeterminowani niż Wisła. Krakowianie grali konsekwentnie od początku do końca i zasłużenie wygrali. 

Kazimierz Moskal (trener Wisły): – Cieszymy się ze zwycięstwa. Tym bardziej, że Górnik był dla nas niewygodnym przeciwnikiem. Każdy z nas miał w pamięci jeszcze spotkanie sprzed kilku tygodni. Ten mecz nie ułożył się dla nas dobrze, na szczęście szybko wyrównaliśmy. Pozwoliło to nam wrócić do gry. Czekają nas kolejne ciężkie spotkania.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments