Konferencja trenerów: „W piłce o wygranej nie decyduje liczba sytuacji, ale goli”

Torcidos  -  24 listopada 2014 20:41
0
804

Dankowski_TSP_Górnik_1415– Muszę pogratulować swoim zawodnikom za mecz pełen determinacji, szczególnie w końcowych fragmentach gry, kiedy Cracovia zepchnęła nas do defensywy – powiedział Józef Dankowski, trener Górnika, po wygranej w Krakowie 2:1.

Józef Dankowski (trener Górnika): – Muszę pogratulować swoim zawodnikom za mecz pełen determinacji, szczególnie w końcowych fragmentach gry, kiedy Cracovia zepchnęła nas do defensywy. Obie drużyny miały w kilku sytuacjach dużo szczęścia, dlatego tym bardziej cieszę się, ze zwycięstwo przypadło właśnie nam. Na szczęście w piłce o wygranej nie decyduje liczba sytuacji, ale goli.

Michał Pulkowski (drugi trener Cracovii): – Przegraliśmy bardzo ważny mecz w kontekście naszych celów na ten sezon, czyli awansu do pierwszej ósemki. Był to mecz, po którym mogliśmy zbliżyć się do Górnika i pozostałych drużyn. Po gwizdku słyszałem już dużo pochwał za naszą grę, ale – niestety za to nie przyznają punktów. Mieliśmy ogromną ilość sytaucji i tylko nieskuteczność spowodowała, że przegraliśmy to spotkanie. Górnik – poza dwiema akcjami bramkowymi – stworzył tylko jedną dogodną sytuację w doliczonym czasie gry.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments