Konferencja trenerów: „Liczyliśmy tylko na siebie”, „Gol w pierwszej minucie ustawił to spotkanie”

Milo  -  29 kwietnia 2015 23:00
0
1020

Dankowski_konferencja_Górnik_Lechia_1415

– Liczyliśmy tylko na siebie, nie oglądaliśmy się na przeciwników. Za to należą się słowa pochwały dla zawodników, bo na to zasłużyli. Będziemy przygotowywać się teraz do meczów w górnej połówce. Bez tych emocji, które towarzyszyły nie tylko temu spotkaniu. Naszym celem będzie miejsce wyższe niż na tą chwile, czyli szóste. – powiedział na konferencji po spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz, Józef Dankowski, trener Górnika. Natomiast Mariusz Rumak, trener Zawiszy dodał: – Słabo weszliśmy w ten mecz. Nie wyglądało to najlepiej, bo byliśmy za bardzo rozbiegani. Gol w 1′ ustawił to spotkanie.

Józef Dankowski (trener Górnika): Weszliśmy dobrze w mecz. Szybko strzeliliśmy gola, mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki i organizacji gry przez dość znaczący okres pierwszej połowy. W drugiej połowie Zawisza przyśpieszył uzyskał przewagę po, której zdobył bramkę, ale nie po raz pierwszy Górnik podnosi się. Strzeliliśmy gola, który dał zwycięstwo. Wcześniej były to bramki, które dawały tylko remis. Z perspektywy ostatniego meczu te punkty dały nam spokojny byt. Liczyliśmy tylko na siebie, nie oglądaliśmy się na przeciwników. Za to należą się słowa pochwały dla zawodników, bo na to zasłużyli. Będziemy przygotowywać się teraz do meczów w górnej połówce. Bez tych emocji, które towarzyszyły nie tylko temu spotkaniu. Naszym celem będzie miejsce wyższe niż na tą chwile, czyli szóste. Jednak trzeba być trochę skromnym, więc każde miejsce niż ósme będzie bardzo dobre. Docierały do nas sygnały z Bielska, więc byliśmy na bieżąco. W ciągu kilku minut wszystko się mogło zmienić, więc liczyliśmy tylko na siebie.

Mariusz Rumak (trener Zawiszy): – Słabo weszliśmy w ten mecz. Nie wyglądało to najlepiej, bo byliśmy za bardzo rozbiegani. Gol w pierwszej minucie ustawił to spotkanie. Druga połowa wyglądała już lepiej strzeliliśmy wyrównującego gola, a mieliśmy jeszcze okazje, aby objąć prowadzenie. Przegrywamy 2:1, dlatego gratuluje Górnikowi. Szykujemy się teraz do finałowej rundy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments