Konferencja trenerów: "Legia to klasowa drużyna i wypunktowała nas bezlitośnie"

0
1297

dankowski_pogon_1415.JPG

- Nie otrząsnęliśmy się po spotkaniu z Lechem. Zostało to głęboko w naszych głowach. Dwie szybko stracone bramki odebrały nam wiarę - powiedział na pomeczowej konferencji Józef Dankowski, trener Górnika Zabrze.

Henning Berg (trener Legii Warszawa): - Jestem zadowolony z gry zespołu. Mój zespół prezentował się bardzo dobrze.Zagraliśmy dobrze, mieliśmy dużo sytuacji strzeleckich, zdobyliśmy wiele bramek. Biorąc pod uwagę jak ciężko gra się w Zabrzu jestem usatysfakcjonowany wynikiem.

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): - Nie otrząsnęliśmy się po spotkaniu z Lechem. Zostało to głęboko w naszych głowach. Dwie szybko stracone bramki odebrały nam wiarę. W drugiej połowie w pewnym momencie wydało się, że jesteśmy w stanie nawiązać walkę z Legią przy tym godnie pożegnamy się z kibicami. Legia to klasowa drużyna i wypunktowała nas bezlitośnie. Legia każdą sytuację starała się kończyć bramką. Stało się to co musiało się stać, stąd ta wysoka porażka.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy