Konferencja trenerów: „Lechia była lepsza”, „Wygraliśmy zasłużenie”

Spark  -  20 maja 2015 21:52
0
886

Dankowski_konferencja_Górnik_Lechia_1415
– Dzięki konsekwentnej grze zdobyliśmy bramkę. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie – powiedział zadowolony po zwycięstwie w Zabrzu Jerzy Brzęczek, trener Lechii Gdańsk. W zupełnie odmiennym nastroju był natomiast szkoleniowiec Górnika Zabrze Józef Dankowski.

Jerzy Brzęczek (trener Lechii): – Bardzo się cieszymy, że wyjeżdżamy z trudnego terenu z trzema punktami. Gratuluję piłkarzom. Dzięki konsekwentnej grze zdobyliśmy bramkę. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i mogliśmy zostać za to ukarani. Górnik miał bowiem stuprocentową okazję, aby objąć prowadzenie i wtedy mecz wyglądałby inaczej. W drugiej połowie kontrolowaliśmy grę, jednak za wolno operowaliśmy piłką.

Józef Dankowski (trener Górnika): – Lechia była lepsza i wygrała zasłużenie. W pierwszej odsłonie rywale mieli przewagę. Bramkę straciliśmy gdy mecz był wyrównany i nic nie wskazywało, że może się nam coś złego przytrafić. Dość dobrze funkcjonowaliśmy w obronie, lecz zrobiliśmy ten jeszcze jeden błąd i zostaliśmy bez punktu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments