Konferencja trenerów: „Górnik Zabrze był lepszy o dwa gole”

Torcidos  -  23 sierpnia 2014 20:46
0
1105

Dankowski_cracovia_1415
– Kto zdobywa bramki ten wygrywa – przyznał Jurij Szatałow, trener Łęcznej, na
pomeczowej konferencji prasowej. – Sztuką jest zwyciężyć, gdy zespołowi nie idzie – podkreślił natomiast Józef Dankowski, trener Górnika Zabrze.

Jurij Szatałow (trener Górnika Łęczna): – Nie udzielę długiego komentarza. Kto zdobywa bramki ten wygrywa. Górnik Zabrze był po prostu od nas lepszy o te dwa gole. W pierwszej połowie lepiej zagraliśmy w obronie, natomiast gorzej w ataku. Po przerwie było natomiast odwrotnie. Nie mam jednak dużych pretensji do zespołu. Miałbym kilka uwag do pracy sędziów, ale odpuszczę sobie.

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): Górnik Łęczna zagrał takim samym ustawieniem jak my, zagęścił środek pola. Między innymi dlatego pierwsza połowa nie była taka, jak oczekiwaliśmy Nie sztuką jest wygrać mecz, kiedy wszystko wychodzi, a sztuką jest zwyciężyć, gdy zespołowi nie idzie i to nam się udało.  Cieszy skuteczna gra Łukasza Madeja. Wcześniej grał dobrze, pracował na bramki kolegów, ale sam ich nie zdobywał. Oby ta skuteczność dopisywała mu w kolejnych spotkaniach. Dał tyle jakości dla zespołu i zostawił tyle zdrowia, że po strzeleniu pierwszej bramki potrzebował trochę czasu, by złapać oddech i znowu ruszyć. Kiedy ruszył po raz drugi, to znalazł się tam, gdzie powinien i wykończył akcję golem. Łukasz zrobił swoje i mógł zejść z boiska.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments