Konferencja trenerów: „Drżeliśmy o ten punkt”, „Podział punktów jest sprawiedliwy”

Milo  -  2 listopada 2014 16:18
0
928

Dankowski_konferencja_Górnik_Lechia_1415

Jest duża poprawa organizacji i samej gry Górnika. Odbieramy to jako dobry prognostyk przed następnymi meczami – powiedział na konferencji po spotkaniu z Pogonią Szczecin, Józef Dankowski, trener Górnika Zabrze. Jan Kocian szkoleniowiec „Portowców” dodał – Trzeba ten punkt szanować, ponieważ wiemy jak ciężko się gra w Zabrzu.

Józef Dankowski (trener Górnika): – Każdy punkt trzeba szanować. W pierwszej połowie należało wykorzystać jeszcze jedną sytuację. W końcówce spotkania po otrzymaniu czerwonej kartki przez Augustyna, drżeliśmy o ten punkt. Jest duża poprawa organizacji i samej gry Górnika. Odbieramy to jako dobry prognostyk przed następnymi meczami. Czy należałoby dusić piłkarzy za to, że nie wygrali, czy poklepać ich po plecach za to, że utrzymali remis? Musimy ten mecz przeanalizować i spokojnie to ocenić.

Jan Kocian  (trener Pogoni): – Podział punktów jest sprawiedliwy. W 8′ meczu dostaliśmy bramkę po naszym taktycznym błędzie. Później musieliśmy reagować. Myślę, że nasza reakcja była dobra. Zaczęliśmy grać lepiej i strzeliliśmy gola. Po czerwonej kartce dla przeciwnika musimy grać mądrzej. Mogliśmy wykorzystać więcej naszych sytuacji. Trzeba ten punkt szanować, ponieważ wiemy jak ciężko się gra w Zabrzu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments