Konferencja prasowa przed meczem Górnik Zabrze – Widzew Łódź

g.rajda  -  17 sierpnia 2023 14:21
12
4053

W czwartek w siedzibie klubu odbyła się tradycyjna, przedmeczowa konferencja prasowa.  Na pytania dziennikarzy odpowiadał trener Górnika Zabrze, Jan Urban. 

Przypomnijmy, że spotkanie Trójkolorowych z Widzewem Łódź rozegrane zostanie w ramach 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w piątek 18 sierpnia. Początek meczu wyznaczono na godz. 20:30.

Poniżej przedstawiamy dokładny zapis dzisiejszej konferencji.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze YT
Wideo: GórnikTV

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kur… czy ktoś sprawdza co wrzuca do sieci? Jakość nagrania adekwatna do sposobu zarządzania klubem.

Konferencja bez dźwięku!!Żałosne! czy ktoś czuwa nad tym co puszcza w internet!A może konfekcja,to tajemnica!Zróbcie coś z tym?!Gdzie jest dźwięk??!!

To nie pierwszy raz. Do kitu dźwiękowiec.

Czy KSG ZABRZE, to SZPITAL URAZOWY, czy może ZAKŁAD OPIEKUŃCZY ?
Nowe transfery ( Ennail- nie gra, Musiolik- nie gra, Nasciemento-nie gra, Siplak-nie gra, Kostas T.- nie gra. . Wszyscy albo nie są w pełni dyspozycji- albo kontuzjowani. Pensje lecą- obciążają i tak skromny budżet klubowy. W.w. zawodnicy to przypadek przyjęcia pacjentów do Szpitala urazowego i leczenia ich na koszt NFOZ – w tym przypadku Górnika Zabrze- czyli de facto podatników. Dalej: Górnik podpisuje kontrakty, albo wprowadza do kadry meczowej: Szcześniaka, Lukoszka czy Chmarka- czyli działa jak Zakład Opiekuńczy- bo poziom tych zawodników to piłkarskie przedszkole. Nie wspominam o podpisaniu kontraktu z Krawczykiem- bo na to to już szkoda słów….. Zamiast zatrzymać w Górniku Okunukiego- który tworzy świetny duet z Yokotą lub przynajmniej powalczyć o sprowadzenie do Górnika Zwolińskiego z Lechii- decydenci wybrali opcję Szpitala Urazowego i Zakładu Opiekuńczego dla przedszkolaków.
Efekty: kompromitacja w meczach kontrolnych i 1 zdobyta bramka w szczęśliwie wygranym 4 meczu ekstraklasy z Koroną …. przez obrońcę !. Nie wspomnę, że Górnik po 4 meczach ma 1 pkt przewagi nad strefą spadkową- w której 2 zespoły mają jeszcze zaległe 1 potkanie.
Wnioski ? Amatorszczyzna i nieudacznictwo w prowadzeniu polityki kadrowej, czytajcie: walko kolejny sezon o uttrzymanie ……..

Nie ma dźwięku z konferencji wcale! Poprawcie to!

Johny, a co ja mam wspólnego z dźwiękiem ?

Tym na L4 płaci ZUS kolego,gdzie Ty żyjesz?!

Johny, ale Ci, których wymieniłem, poza Grekiem, to nie są na L-4, tylko nie nadają się do gry- dochodzą w Górniku do formy, bo Górnik ich zakontraktował ” za darmo”- a teraz nadrabiają na treningach za ciężkie pieniądze, które im płaci Górnik, a nie ZUS !!! Ktoś w Górniku za te kontrakty , tych zawodników powinien ponieś konsekwencje dyscyplinarne, jak w każdej innej pracy.

Idealnie powiedziane!!!!👍

Chodzi o konferencję, nie o ciebie

Johny, ale ty piszesz do mnie. Sprawdź do kogo piszesz odpowiedź ////

Panie Janie- kto ma strzelaćbramki w Górniku ? – Dadok ?, Olkowski ? – Raczej na pewno nie Krawczyk, więc kto ? Bo się pogubiłem ?