Komunikat organizacyjny przed Wielkimi Derbami Śląska. Przyjdź wcześniej na stadion!

Milo  -  19 lutego 2016 14:52
0
957

kasy_stadion_1516
Górnik Zabrze apeluje do wszystkich kibiców, którzy kupili bilety na Wielkie Derby Śląska o wcześniejsze przyjście na stadion, by uniknąć kolejek do kołowrotków. Poniżej inne ważne informacje organizacyjne, które warto przeczytać, zanim wybierzemy się w niedzielę na Arenę Zabrze. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 16:00.

System jest szczelny
– system identyfikacji kibiców jest na tyle szczelny, że nie będzie akceptował kilku kopii biletów print@home – zawsze wejdzie tylko ten pierwszy sczytany.

– system kontroli jest zintegrowany z systemem CCTV i rejestruje wizerunek osób wchodzących. Wizerunek jest powiązany z biletem. Łatwo więc sprawdzić, kto wchodził na dany bilet. Nie można więc przekazywać nikomu biletów, ani drukować więcej kopii. Wydrukowana kopia nie może być zniszczona, na przykład „noszona przez 2 tygodnie  tylnej kieszeni spodni”.

– wszystkie osoby, które będą miały jakikolwiek problem z odczytem biletu przy kołowrocie i odmowę dostępu proszone są o udanie się do kasy reklamacyjnej. Informacje na temat umiejscowienia kasy reklamacyjnej posiadać będą pracownicy służb ochrony.

– jakie dokumenty są koniecznie do wejścia na stadion? Dorosła osoba powinna posiadać dowód osobisty, dziecko – legitymację szkolną.

– czy wydruk biletu musi być kolorowy? Niekoniecznie, ale kod kreskowy musi być czytelny (nie rozmazany)

Czy wejdę na stadion z:

– butelką wody? nie
– parasolem? parasol z ostrym zakończeniem nie, parasol składany – tak
– aparatem fotograficznym? pod warunkiem, że nie jest to sprzęt profesjonalny, np. lustrzanka z teleobiektywem,
– kijem do selfie? tak
– gdzie dostanę szalik? po przejściu przez system kontroli dostępu

Zasady Trybuny Południowej oraz jak dopingujemy na derbach. Wszyscy w młynówkach!

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments