Klub zaprezentował nowe koszulki meczowe

g.rajda  -  22 lipca 2023 20:43
10
7939

Klub zaprezentował nowe koszulki meczowe, w jakich zabrzanie będą występować w bieżących rozgrywkach. Piłkarze zagrają w trzech kompletach firmy Capelli Sport.

Nowe stroje łączyć będą tradycje, odwołując się do tożsamości Górnika z nowoczesnością. Obydwa elementy znajdą swoje odzwierciedlenie w zdobieniach. Na koszulkach umieszczone zostały detale, jakich jeszcze w historii zabrzańskich koszulek nie było. Atrakcyjne nadruki i przygotowane z dbałością o detale zdobienia wzmacniają atrakcyjność nowych modeli.

Pierwsza partia koszulek będzie dostępna w sprzedaży stacjonarnej już jutro przy okazji meczu z Radomiakiem.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

petarda !

Warto było czekać. Tyle drobnych detali i smaczków na tych koszulkach, sztos! Nawet ten turkus jest ok. Przy okazji widać, że Capelli profesjonalnie i indywidualnie podeszło do tematu, a nie kopiuj wklej herb klubu, zmień kolor koszulki i po robocie, a trochę się tego obawiałem patrząc po koszulkach z Szczecina. Nasze 100 razy lepsze!

chujnia, te błęktine stroje jak piast

Turkus nie błękit

Koszulki bardzo fajne. Gatunkowo pewnie też. Ale powiedzmy wprost…cena takiej pojedynczej sztuki nie powinna przekraczać 100-150 zł…a znając życie będzie dwa razy droższa. Produkcja takiej koszulki np. w Chinach czy Tajlandii to koszt max. 5 zł….

300 zł tyle dziś zapłaciłam 299 zł. Za koszulkę dla męża

Te w barwach czarno czerwonych to ukłon w stronę banderowców czy jak?dla kolegi pytam

A jakie kolory ma AC Milan ? Tak tylko pytam.

Mi tam się podobają poza jednym szczegółem. Jak można zmienić kolory herbu?

Dokladnie!