Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Warszawy. Jadymy durś!

Slazier  -  2 listopada 2018 18:37
0
3513

Przed nami kolejne wyjazdowe spotkanie Górnika. Wybieramy się do Warszawy by zmierzyć się z drużyną Legii. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

Pierwotnie do stolicy mieliśmy się wybrać pociągiem specjalnym. Zainteresowanie tym meczem w naszych szeregach nie jest wystarczające i organizatorzy podjęli decyzję o zmianie środka transportu na autokary. Zbiórka pod stadionem została zaplanowana na godz. 12:00. Wszystkich zainteresowanych prosimy o punktualność!

Mamy świadomość, że czeka nas bardzo ciężkie spotkanie i każdą zdobycz punktową bierzemy praktycznie w ciemno. Ze swojej strony musimy wspierać naszych zawodników nieustannym dopingiem. Sami jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie zasiądziemy na sektorze gości stadionu przy ul. Łazienkowskiej. Niemal dokładnie przed rokiem byliśmy w Warszawie w prawie 1800 głów, relację z (przymrużeniem oka) tego wyjazdu można przypomnieć sobie tutaj. Nikogo z wybierających się w sobotę na ten mecz nie trzeba zachęcać do dopingu. Spotkania z Legią rządzą się swoimi prawami i niewątpliwie mają swoją temperaturę. Na pewno nie zabraknie pozdrowień skierowanych w kierunku kibiców gospodarzy. Najważniejszy jest jednak doping dla naszych piłkarzy, dlatego „nie żałujcie gardeł swych”! 

Fani Legii są dobrze znani w całej Polsce. Trzymają się z Zagłębiem Sosnowiec, ADO Den Haag, Olimpią Elbląg, czy Radomiakiem Radom, a do ich kos należą m. in. kibice Lecha, Ruchu, Widzewa, Górnika itd. itp.

Możemy być pewni, że Legioniści w dobrej liczbie zasiądą na trybunach swojego stadionu. Będą dopingować swoich zawodników od pierwszej do ostatniej minuty. Wierzymy jednak, że piłkarze Górnika odczują nasze wsparcie i postarają się o korzystny wynik w tym meczu.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław, który zostanie rozegrany przy Roosevelta w piątek (9.11) o godz. 18:00.

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments