Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Poznania

Slazier  -  27 kwietnia 2018 19:33
0
4335

Przed nami kolejny wyjazd do Poznania. Górnik zmierzy się z Lechem, który jest aktualnym liderem Ekstraklasy, a początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

Do stolicy Wielkopolski wybieramy się drugi raz w przeciągu kilkunastu dni. Na mecz ponownie udamy się autokarami, a koszt wyprawy wynosi 120 zł. Mamy nadzieję, że tym razem szybciej dotrzemy na stadion, ponieważ ostatnio przy Bułgarskiej zameldowaliśmy się dosłownie na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Wszyscy, którzy wybierają się do Poznania powinni dopingować Górnika z całych sił. Wierzymy, że piłkarze sprawią niespodziankę, i będziemy mogli cieszyć się ze zwycięstwa!

Relację w wycieczki do Poznania znajdziecie w tym miejscu

Fani Lecha mają dobre stosunki z Arką, Cracovią, KSZO Ostrowiec, a także ŁKS-em Łódź. Ich odwiecznym rywalem jest Legia, a mecze ze stołeczną drużyną prawie zawsze gromadzą komplet widzów. Kibice Kolejorza niewątpliwie należą do kibicowskiej czołówki w naszym kraju.

Można się spodziewać, że Lech ponownie bardzo licznie wypełni swój stadion. Bilety na mecz z Górnikiem sprzedają się bardzo dobrze – w końcu drużyna z Poznania ma bardzo duże szanse na Mistrzostwo.

Przypominamy o trwającej sprzedaż na dwa ostatnie spotkania Górnika przy Roosevelta w tym sezonie, w których zmierzymy się z Koroną Kielce (9.05) oraz z Wisłą Kraków (20.05).

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments