Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Gdyni

Slazier  -  10 sierpnia 2018 16:01
0
3367

Przed nami kolejne wyjazdowe spotkanie Górnika w Ekstraklasie. Tym razem udamy się nad morze, by w Gdyni zmierzyć się z drużyną Arki. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

Do Gdyni wybieramy się pociągiem rejsowym, i każdy z chętnych musi zakupić sobie bilet weekendowy, którego koszt wynosi 81 zł. Do tego trzeba doliczyć bilet na mecz w cenie 25 zł. Zbiórkę na dworcu PKP wyznaczono na godz. 9:50, a odjazd pociągu nastąpi o 10:25 – prosimy o punktualność. Przypominamy, że w pociągu zajmujemy miejsca w wagonach na końcu składu!

Nasze stosunki z Arką są średnie, żeby nie powiedzieć, że złe. Niewątpliwy wpływ na taki stan rzeczy ma ich zgoda z bytomską Polonią. Nie mamy złudzeń, że atmosfera na trybunach będzie gorąca. Wszyscy obecni tego dnia w sektorze gości muszą dać z siebie wszystko i dopingować nasz zespół z całych sił.

Kibice Arki mają zgodę z Lechem Poznań, Cracovią Kraków, Gwardią Koszalin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Polonią Bytom, Zagłębiem Lubin oraz Górnikiem Wałbrzych. Do największych kos Gdynian należą drużyny Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, Wisły Kraków, Legii Warszawy, czy Ruchu Chorzów. Fani Arki są potocznie nazywani mianem Śledzi. Starają się dobrze jeździć na wyjazdy, licznie wspierają swoje zgody, a grupa Ultras Arka jest znana z dobrych prezentacji i opraw.

Termin i godz. spotkania jest bardzo komfortowa dla kibiców gospodarzy. Jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie zjawią się oni na stadionie przy ul. Ejsmonda.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz Górnika z Lechią Gdańsk (18.08). Zachęcamy wszystkich do nabywania wejściówek!

Jadymy durch!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments