Kibicowska zapowiedź wyjazdu do Gdyni

Slazier  -  29 sierpnia 2019 15:37
0
5055

Przed nami kolejne ligowe spotkanie Górnika. Tym razem udamy się do Gdyni, gdzie zmierzymy się z drużyną Arki. początek piątkowego spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

Na ten mecz wybieramy się autokarami, a koszt wyjazdu wynosi 140 zł. Zbiórka pod stadionem została wyznaczona na godz. 7.00 – wszystkich zainteresowanych prosimy o punktualność. Jesteśmy pewni, że również tego dnia pokażemy się z dobrej strony. Nikogo z wyjazdowiczów nie trzeba zachęcać do nieustannego dopingu naszej drużyny. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze odniosą kolejne zwycięstwo i do Zabrza wrócimy z kompletem punktów.

Kibice Arki mają zgodę z Lechem Poznań, Cracovią Kraków, Gwardią Koszalin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Polonią Bytom, Zagłębiem Lubin oraz Górnikiem Wałbrzych. Do największych kos Gdynian należą drużyny Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, Wisły Kraków, Legii Warszawy, czy Ruchu Chorzów. Fani Arki są potocznie nazywani mianem Śledzi. Starają się dobrze jeździć na wyjazdy, licznie wspierają swoje zgody, a grupa Ultras Arka jest znana z dobrych prezentacji i opraw.

Kibice Arki nie są zadowoleni z sytuacji panującej w ich klubie, a także z postawy sportowej drużyny na początku rozgrywek, która aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Odbyli oni spotkanie z większościowym właścicielem klubu, i podjęli decyzję, że będę prowadzili doping podczas nadchodzącego spotkania.

Przypominamy, że w sobotę 7.09 o godz. 17 druga drużyna Górnika zmierzy się przy Roosevelta z Ruchem Chorzów – zachęcamy do zakupu biletów.

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Torcida.eu

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments