Kibicowska zapowiedź wyjazdowego spotkania ze Zniczem Pruszków

Slazier  -  20 maja 2017 21:52
0
3945

Górnik swój kolejny mecz rozegra w Pruszkowie, a jego przeciwnikiem będzie drużyna Znicza. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 12.

Do Pruszkowa wybieramy się transportem kołowym, a cena wyjazdu wynosi 100 zł (przejazd + bilet). Zbiórka pod stadionem została wyznaczona na godz. 5:50 – wszystkich zainteresowanych prosimy o punktualność.

Sektor gości w Pruszkowie jest jednym z najdziwniejszych w kraju, jednak mimo tego postaramy się pokazać miejscowym jak bawi się Torcida! Mamy nadzieję, że piłkarze po raz kolejny dostosują się do naszego poziomu i odniosą cenne zwycięstwo. Warto wspomnieć, że pojemność klatki wynosi zaledwie 100 osób.

Kibice Znicza obecnie nie mają żadnych zgód. Jak sami zaznaczają, nie należy ich mylić z MKS-em Pruszków, gdyż jest to sekcja koszykarska. Znicz ma kosę z Polonią Warszawa oraz z Jagiellonią. Pruszków to także fan-club Legii, który wchodzi w skład Zachodniej Koalicji utworzonej z podwarszawskich miejscowości.

W szeregach kibiców Znicza trudno zauważyć wielką mobilizację na to spotkanie. Słabe wyniki drużyny, a także nietypowa godzina rozgrywania meczu nie zwiastują tłumów na trybunach. Jesteśmy ciekawi jak miejscowi kibice zaprezentują się w niedzielne południe.

Przypominamy, że nasza redakcja przeprowadzi relację radiową z tego spotkania. Już teraz zapraszamy wszystkich do słuchania. Więcej informacji: Tutaj.

Do zobaczenia w Pruszkowie!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments