Kibicowska zapowiedź wyjazdowego spotkania z Rakowem Częstochowa

Slazier  -  13 grudnia 2019 18:13
0
2910

Ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym roku kalendarzowym Górnik rozegra w Bełchatowie, gdzie zmierzy się z drużyną Rakowa Częstochowa. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 15:00.

Niestety nie będziemy mogli zasiąść tego dnia na trybunach. Pomimo tego chcieliśmy przybliżyć pokrótce wszystkie dotychczasowe wizyty fanów „Trójkolorowych” w Częstochowie – zapraszamy do lektury.

Warto zaznaczyć, że w dniu rozgrywania tego meczu będziemy obchodzić 71 rocznicę powstania Górnika. Mamy nadzieję, że piłkarze sprawią nam prezent z tej okazji i odniosą cenne zwycięstwo.

Kibice Rakowa mają zgodę z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle, a od kilku lat utrzymują dobre kontakty również z Lechią Gdańsk, a także ze Stomilem Olsztyn. Do grona ich kos należy m.in. Odra Opole, czy też Polonia Bytom. Warto zaznaczyć, że potocznie mówi się na nich „Medaliki”.

Dla fanów Rakowa to kolejny mecz w Bełchatowie. Na pewno woleliby rozgrywać mecze w Częstochowie, ale infrastruktura sportowa nie spełnia ekstraklasowych wymogów. Prowadzą otwarty konflikt z prezydentem miasta, który nie wywiązuje się z obietnic modernizacji ich stadionu. Sami nazywają to spotkanie mianem pożegnania z Bełchatowem… w 2019 roku.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na ostatni tegoroczny mecz Górnika przy Roosevelta. W sobotę 21.12 o godz. 20:00 zmierzymy się z drużyną Jagielloni Białystok, której fani zapowiadają bardzo licznie przybycie na to spotkanie. My również musimy zasiąść na trybunach w jak największej liczbie – wszyscy na mecz!

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments