Kibicowska zapowiedź wycieczki do Białegostoku

Slazier  -  14 kwietnia 2018 08:36
0
3465

Przed nami pierwsze spotkanie Górnika w grupie mistrzowskiej. Nasza drużyna uda się do Białegostoku, gdzie zmierzy się z miejscową Jagiellonią. Początek sobotniego meczu zaplanowano na godz. 18.

Zakaz wyjazdowy nadal trwa, i oficjalnie nie możemy wybrać się na Podlasie. Jednak po raz kolejny organizujemy wycieczkę, która będzie podziwiać zabytki pięknego miasta, jakim niewątpliwie jest Białystok. Udamy się tam autokarami, a cena wyjazdu wynosi 130 zł. Liczymy, że oprócz wspomnień i zdjęć ze zwiedzania, przywieziemy do Zabrza 3 punkty, które będą bardzo dobrym prognostykiem przed zbliżającym się rewanżem z Legią Warszawa w półfinale Pucharu Polski.

Kibice Jagiellonii nie mają żadnej zgody, jednak trzymają się z Mazurem Ełk. Ich główną kosą niewątpliwie jest ekipa Legii, z którą rywalizują od lat. W zeszłym roku do ostatniego momentu walczyli o mistrzostwo, i pokazali, że potrafią zapełnić swój nowy stadion przy Słonecznej.

Jest to kolejny bardzo dobry sezon w wykonaniu ich drużyny, a aspekt sportowy ma na pewno wpływ na frekwencję. W związku z tym sympatycy klubu z Białegostoku powinni licznie stawić się na meczu z nami.

Przypominamy o trwających zapisach na rewanżowe spotkanie z Legią Warszawa – więcej w tym miejscu. Nikomu nie trzeba przypominać, że stawką meczu jest awans do finału Pucharu Polski! 

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: jagiellonia.net/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments